Lisage need pannile. Seetõttu on ülioluline aru saada, kuhu, millal ja milliste tehnoloogiliste investeeringutega tuleks kasu maksimeerida. Oleme kindel partner enam kui kliendile — kliendile nagu teie. Meie klientide käsutuses on valik suurepäraste transpordiühendustega tippklassi lennufirmasid ja saadetiste pidev jälgimine. Ka paljud teised kaun- ja teraviljad annavad rohkem seeditavat valku hektari kohta.

Ulemaailmsed valikud

Laadige alla täielik aruanne: EN Laadige infoleht alla: EN Selles aruandes, mis on esimene seda tüüpi rahvusvaheline hinnang, uuritakse energiatõhususe tehnoloogiate laiaulatusliku kasutuselevõtu keskkonnamõju ja loodusvarade mõju elutsüklile. Aruandes uuritakse rohkem kui 30 nõudlusega seotud energiatõhususe tehnoloogiat erinevates tehnoloogiaklastrites, sealhulgas valgustus, hooned, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, metallide tõhus töötlemine, kõrge kasuteguriga koostootmine ja transport.

Lisaks hinnatakse vähese süsinikdioksiidiheitega energiavarustuse ja tõhusate nõudlusepoolsete tehnoloogiate kasutuselevõtu koosmõjusid 2 ja 6 kraadi stsenaariumi korral.

Ulemaailmsed valikud

Uuringud kinnitavad, et nõudlusega seotud tehnoloogiad vähendavad nii kasvuhoonegaaside heidet kui ka paljusid muid keskkonnamõjusid. Kuid nende täiustuste ulatus on tehnoloogiate ja piirkondade lõikes väga erinev.

Ulemaailmsed valikud

Mõnel juhul võivad nõudluse poolsed tehnoloogiad suurendada ressursside tarbimist ja isegi kasvuhoonegaaside heitkoguseid. Seetõttu on ülioluline aru saada, kuhu, millal ja milliste tehnoloogiliste investeeringutega tuleks kasu maksimeerida.

Zeitgeist Addendum

Suh, S. Rahvusvahelise ressursside paneeli aruanne. ÜRO keskkonnaprogramm, Nairobi, Kenya.

Ulemaailmsed valikud

Kas teadsite? Vähese süsinikdioksiidiheitega energiatehnoloogiate abil oleks võimalik vältida tahkete osakeste kogust 17 miljonit tonni aastas.

Taimne dieet aitab luua õiglasemat maailma ja jätkusuutlikumat toiduvaru meile kõigile. Ühes rahvaarvu kasvuga suureneb ka risk näljaks, toidu- ja veepuuduseks ning keskkonnakatastroofideks. Küsimus, kuidas toita maailma õiglaselt ja jätkusuutlikult, pole veel kunagi varem vajanud nii kiiret sekkumist.

Jaga seda Vähese süsinikdioksiidiheitega energiatehnoloogia Ulemaailmsed valikud saaks kokku hoida rohkem kui miljardit kuupmeetrit vett.

Jaga seda Jaga seda.