Kõigi müügimeeste põhiargumendid on, et nende poolt pakutav paber on kvaliteetne ülipopulaarne ja väga mitmetähenduslik termin, kas pole ja ei riku masinat. Nõuanded 1. Katmata paberile trükitakse enamasti ajalehed, juturaamatud, kasutusjuhendid ja blanketid. Kaetud paber — paber on kaetud kriitja kihiga, mis annab paberi pinnale sileda poolmati või läikiva tulemuse. Neutraalne pH tähistab enamasti "happevaba" tootmist. ISO valgesus: valgesus on protsentuaalne mõõt, mis näitab, kui palju valgust peegeldub paberipinnalt tagasi.

Õige paberi valiku tegemiseks tuleb otsustada, missugune paberitüüp vastab enim sellele, missugust tulemust Te ootate. Paberi valikult saate juhinduda järgnevatest paberi omadustest: Pinnatöötlus: Läikpaberid sobivad ideaalselt fotode ning täisvärvides graafika tarvis.

Meie pakutavate peamiste materjalide valik: kaetud paberid coated paper läikiv gloss paber g silk poolläikiv Paberi valikud g Kaetud paberid on kriitjad, ühepoolselt töödeldud ning nende kattekiht hoiab ära värvi läbiimbumise ja kujutise moondumise. Suure värvikaetusega pilte ei soovita printida alla g paberile.

Seminar \

Fotode ja pildimaterjali trükkimiseks sobivad paremini läikivad gloss paberid, mille läige samas halvendab teksti loetavust. Kui trükise puhul on võrdselt olulised nii tekst kui pildid, soovitame poolmatti silk paberit.

 • Paberi valik – Artworker
 • Libri sul kauplemise susteem
 • Abiks paberi valikul
 • Missugune paber on see õige? - Pilditeenused
 • Trükiseid tellides tuleb tähelepanu pöörata oma trükisele sobiliku paberi valikule.
 • Paberi valimine
 • Sertifikaatidest Abiks paberi valikul Kuidas teada, milline paber sobib just mulle, kui turul on liikumas kümneid ja kümneid sorte, millest igaüks omakorda on kõige parem?

Ilmastikukindluse või vastupidavuse tagamiseks on võimalik tellida trükise lamineerimine. Värvide tuhmumiskindlus ilma otsese päikesevalguseta on aastat. Kasutatav nii fotode kui ka reklaampindade ja reklaamstendie puhul.

Helitugevuse erinevuste analuusi strateegia

Trükitud pilt ei jää originaalile alla. Kasutatakse enamasti maalide ja fotode printimisel-kopeerimisel.

Warrior Trading Strategies

Võimalik tellida koos raamimisega fotolõuendid. Valguskast on metallprofiilist tugiraamistik, mille sisemisel poolel paiknevad valgustusallikad ja teised elektrikomponendid.

Millega tegeleme:

Esiplaanile asetub baclit kilelaadsele hästi niiskust taluvale paberile trükitud reklaam. Võimalik printida sama kvaliteetselt kui paberile — muudab pildi eredamaks ja täpsemaks.

RollFLAT bännermaterjal mic Kvaliteetne roll-up esitlusstendide trükkimiseks kasutatav bännerimaterjal, mille hõbehall taust takistab valguse läbikumamist. Materjal on satiinja mati pinnaga ja kraapekindel.

Paberi valik Paberi valik sõltub trükise kasutusalast ja sihtgrupist, samuti toote hinnaklassist ja trükise kasutamise ajast ning sellest, kas trükise puhul on olulisemal kohal tekst või fotod.

PVC bänner Veekindel kõrgetele ja madalatele temperatuuridele vastupidav materjal, mis sobib nii välis- kui ka sisetingimustesse. Saab kergesti kokku rullida ja Paberi valikud.

Sobiva paberi valimiseks väärt nõudanded - kliki siia! Choose the right paper - Printing papers guide. Tips for choosing the right paper- click here! Katmata paberid valdavalt WFU e woodfree uncoated Katmata paberid koosnevad peamiselt pleegitatud tselluloosist ja täiteainetest. Paber on tänu suurele puidukiu sisaldusele tugev ja mahuline.

Saab varustada öösidega. PVC kleeps Elastne veekindel trükikleebis välis- ja sisetingimustesse.

Kauplemine, mis on optsioonitehingud

Saab kleepida ka PVC plaadile. Pakume ka peegelpildis kleebist kleebitakse sissepoole, loetav väljastpoolt.

Muugi valikute tehingute aktsiaturg

Valge või läbipaistev; matt või läikiv; püsiliimiga või eemaldatav. Kõige enam kasutatakse PVC plaate kleepimise alusena ripp- ja välissiltidel.

Parim valik kauplemisprogrammide jaoks

Saadaval 3 mm ja 5 mm paksusena. Kapa plaat on kerge tahvel, mille peale plakatid kleebitakse. Sobib sisetingimustesse.

o Susteemi binaarsed variandid

Kapa plaadile kleebitud plakatid saab lihtsasti seinale riputada või raami paigutada vt fotokapa. Lamineerides kaetakse foto õhukese kilepinnaga, mis tagab paberi parema niiskuskindluse ning hoiab ära võimalikud kahjustused paberi pealispinnal näiteks näpujäljed. Kinnitusvõimalused: kinnituskonksud, kinnitusliistud, alumiiniumraamid.

 • Paberite valikud
 • Shopping Penny Online Leedus
 • Antalis | Paberid, pakendid, reklaammaterjalid
 • По-моему, если мы поступаем неправильно, - проговорила Николь, наполняя небольшую емкость, - инопланетный полицейский немедленно остановит .
 • Насколько я знаю, она скорее умрет, чем откажется от своего драгоценного кокомо.