Viimasel sünnipäeval kasutasin kõiki nõusid, mis olid biolagunevad. Nagu ma aru saan, on shoppamine sulle tähtsam, kui need tooted ise. Artikli sisu järgib meie põhimõtteid toimetuse eetika. Ma proovisin varem ka mooncuppi, aga see ei sobinud mulle, tekitas kõhuvalusid.

Ise kasutan majapidamises kodukeemia asemel äädikat ja soodat — äädikas teeb kraanikausid jms hästi puhtaks, sooda ja äädikaga saab ahjuplaadid hästi puhtaks.

Erinevad valikud

WC-potti enam kodukeemiat ei kalla, sest ilma selleta, vaid vetsuharjaga hõõrumine teeb sama puhtaks. Hügieenitarvete osas — soolakristallist higipulk ja Nurme juukseseep — aitavad vähem pakendeid toota ja on mugavad : Reply hmm Joon nii palju pealt ära, et kõndides peale ei ajaks.

Reply A Reply Bb Minu meelest teeb inimene kõike väga õigesti ja lihtsalt avaldas oma arvamust. Hakkas Erinevad valikud, et said nii kurjasti öelda? Reply Yutulind Reply Mallukas Poes teen pakendivabu valikuid alati kui võimalik.

Päris zero waste pole. Aga prügikogus on ikka märgatavalt vähenenud. Vegan pole, aga tarbime kodus ainult kohalikku maheveiseliha. Eelistan kodumaist või lähemalt toodud kaupa.

Salvesta minu nimi, e-posti- ja veebiaadress sellesse veebilehitsejasse järgmiste kommentaaride jaoks. Reply Keidy

Nt ei tarbi a la Peruust toofud kinoad või Madagaskaril kasvatatud agaavisiirupit. Palmiõli tooteid väldin. Sõidan palju järjest rohkem rattaga. Autot kasutan linnasisesteks sõitudeks vähe, pigem ainult maale minekuks. Lapsed sõidavad ka ratastega — lapsed 9, 7, 5 ja 1 tema rattatoolus. Elame Tartus. Lastel olnud riidest mähkmed. Ise kasutan mooncupi.

Täissööt kassidele, erinevad valikud 12 × 100 g

Emotsioonioste ei tee. Ostan harva kuid kvaliteetset ja vastupidavat. Nii välja kirjutades tundub pärist hästi : Reply Kadri Ostsin pesu pesemiseks pesupähklid — kiidan heaks. On vaid kaks pesutüüpi nädalas, millel pean kasutama tavapulbrit, kõik igapäevane saab pesupähklitega pestud. Metallist joogipudelid ja lõunasöögikarbid on kasutusel. Kõrsi ei kasuta me üldse. Menatruaaltops ja riidest sidemed — parim otsus! Vanad riided, voodipesud koon kaltsuvaipadeks — lemmikhobi!

Olen muidu üsna vähene niisama asjade ostleja ja aina enam ja enam üritan vältida igasugu uue träna soetamist.

Erinevad valikud

Üks tore pood internetis, kust ostsin endale pesupähklid — Peace with the wild — sealt sain palju ideid, mida enda kodus vaja veel muuta. Üleminek on ka üsna kulukas ja üritan mõelda,et äkki saaks üldse ilma hakkama, isegi kui asi on planeedisõbralik. Entusiasm on kerge tulema, aga vahepeal peab kaaluma ka selliste asjade vajalikkust.

Õhuvärskendaja / erinevad valikud/ 6 x 225 ml, Satino

Hiljuti avastasin enda jaoks KonMari meetodi ja see on aidanud ka asju teise pilguga vaatama panna ja oma maist vara korrastada. Reply Älis Kasutame võrgust puuviljakotti, ehk siis juur-ja puuvilju ostes ei võta neid läbipaistvaid kotte poest kaasa.

Suurem osa kodukeemiast on loodussõbralikud, aga kahjuks on need plastikpudelites siiski. On ka need metallist joogikõrred olemas. Pudelivett enam ei osta, on olemas üks klaaspudel, mida kodus täidan. Üritan taaskasutada asju, riideid, aga ostan ikka uusi ka.

Erinevad valikud

Lapsele väikseks jäänud riided lähevad kindlasti edasi, kas siis müüki või annan niisama Erinevad valikud. Endale ei osta enam väga palju asju, pigem üks kallim ja kvaliteetne, kui 10 odavat.

Prügi sorteerime ka. Tahaks proovida ka neid riidest hügieensidemeid kunagi. Reply t Mina just ostan poest kotte ja hiljem prügi sinna sisse… Reply Mallukas Reply Kriss Alist mingi riidekoti tellimine jätab tõenäoliselt suurema jalajälje kui mingi kilekotti osta. Ja muidu aitäh Mallukas, et sellest teemast kirjutad. See on tõesti oluline ja meist igaühest päriselt sõltub nii palju. Praegu on reaalne oht et meie lapsed ja lapselapsed peavad elama kliimakatastroofi ajastul ja see mõte on hirmutav.

Tegutseme koos! Reply Madli Reply Tups Ei taha mõteldagi, kui mürgised need 1-eurosed plastikust mänguasjad on. Pluss jalajälg, mis nende kohalelennutamisele tekib.

Teine, mis kurvastab, on see, kui ostetakse välismaist kosmeetikat.

Täissööt kassidele, erinevad valikud linnulihaga 6 × 50 g

Kodumaine looduskosmeetika on nii mitmekesine, et leiab igale maitsele. Ka mineraalkosmeetikat on kodumaist.

Erinevad valikud

Jätame raha Eestisse! Ei saa ju meil elu paremaks minna, kui saadame raha lahkelt välisfirmadele. Reply Landa Ma pole tead-mis öko-šhmöko maama aga annan endast selle mis saan ja mis rahakott parasjagu võimaldab.

Eelised: Kas ökonoomne variant Ja me Erinevad valikud pea muretsema riistvara ega tarkvara installimise pärast. Nendega on tavaliselt kaasas turva- ja reklaamiprotokollid. Puudused: Teabe hulga osas, mida me suudame töödelda, on piirangud ja meie server võib rünnata meid.

Tasuta server: See sarnaneb tasulisele, kuid selle erinevusega, et kohandamise osas on palju piiranguid. Eelised: Me ei pea investeerima ja see on ideaalne, kui alustame või kui see on ülevaade sellest, milline on meie viimane leht.

Erinevad serveri valikud

Puudused: Kindlasti on meil olemasoleval URL-il välise serveri nimi ja meie lehel on kolmanda osapoole reklaame. Nii saate serveerida iga eine värskena ja kass jõuab selle korraga ära süüa.

Rohkem maitseelamusi ja vaheldust, vähem toiduülejääke!

Earn $400+ Typing Names ($15 Per Page) FREE Make Money Online - Branson Tay

Gourmet Mon Petit