Tina Viimane tänase ülevaates on blokeerimisvahendid. Vähemalt täna ei ohustame seda karistust. Muide, me teostame selle käsu oma kasutaja nimel, mitte juurest. Kas tõlkida kirjeldus Google'i tõlke abil eesti keelde? Mõlemal rakendusel on ümber kujundatud kasutajaliides, mis peaks kasutatavust parandama.

Edastamine näitab meile a väga väga lihtne aken. Nagu näete järgmisel pildil, näeme pärast selle avamist ainult akna menüüdega File, Edit, Torrent, View ja Help.

Vahetult menüüde all on meil võimalused avada torrentfail, Start, Paus, kustutada ja.

Turbo brauseri režiim

Edastamise pilt ei erine palju, kui oleme Unity keskkonnas see, Voimalus torrent vaikimisi tuleb Ubuntu või Mate nagu Ubuntu Mate maitse. Teisalt on Qtorrentil rohkem võimalusi silme ees. Lisaks näeme vasakul küljel ka kõiki torrentis olekuid, silte ja jälgijaid. Qtorrent on pildi eest veidi rohkem hoolitsenud, kuid see on midagi, mis pole vähemalt minu seisukohast eriti oluline.

Populaarsed Kategooriad

Nii ülekandes kui ka Qtorrentis saame: Avatud. Avatud aadressilt a Magneti link nii lingi kleepimine kui ka mis tahes veebisaidil oleva magnetiikooni klõpsamine. Kohandatud prioriteet. Määra kiirus üldine maksimum ja miinimum.

Teiselt poolt ja kuigi see võib üllatada oma lihtsama pildi tõttu, on Transmissionil see programmeerimise võimalus millal alustada ja millal peatada allalaadimised, mis pole Qtorrentis võimalik. Mis veel, Edastamine teavitab mind kui allalaadimine lõpeb sujuvalt, mida Qtorrent ei tee ta saab allalaadimise lõppedes e-kirja saata.

Voimalus torrent

Lihtne kasutada Selles mõttes on kaks lugemist. Ühelt poolt on edastamine väga lihtne kasutajatele, kes soovivad aeg-ajalt alla laadida ainult. Edastamise hea asi on selle allalaadimine Voimalus torrent unustamine, et me seda kasutame.

Account Options

Lisaks annab selle "nõme" disain sellele vilumuse, mida on raske sobitada, ja sellega ma ei ütle, et Qtorrentil läheb halvasti, vaid et ülekanne on väga väga kerge. Teisalt on Qtorrentit lihtsam kasutada kasutajatele, kes soovivad, et valikud oleksid nähtavamad.

Kiirus Ammu läinud on need p2p-programmid, milles tegime pikki järjekordi sellise faili nagu eMule allalaadimiseks. Nendes võrkudes olid ühe programmi ja teise vahel suured erinevused, kuid see pole midagi, mida Torrenti võrgus ei juhtu, kui me ei leia tõeliselt halba klienti.

Voimalus torrent

Mis puudutab kiirust, Qtorrentit ja ülekannet nad on seotud Ja kui me võrdleksime neid näiteks uTorrentiga, ütleksin ka, et nad kõik käivad sama kiiresti. Kolmel juhul sõltub kiirus seemnetest ja kuigi see pole tavaliselt vajalik, siis sellest, kas meie ruuteris on rakenduspordid avatud.

Arvustused

Ma pole pikka aega sadamaid avanud ja mul pole kiirusega probleeme. Kumb on parem: Qtorrent või edastamine? Nagu ütles Jarabe de Palo,See sõltub sellest, kuidas te seda vaatate«.

Minusuguse kasutaja jaoks, kes soovib. Klõpsan lingil Magnet ja unustan.

 1. Laadige alla .torrent YTS-ist |
 2. Raha Kõik võimalused Torrent-pakkuja blokeerimise ümber liikumiseks.
 3. Parimad voimalused karu turu jaoks
 4. IQ Option tegeleb YouTubeis
 5. Kaubandussusteemi pohimotted
 6. Binaarsete valikute eemaldamine
 7. 💽 Aknad: Desktop Torrent otsingumootor ja allalaadija

Kui allalaadimine on lõppenud, annab see mulle märguande ja see on kõik. Ma tean, kus kõik valikud asuvad, kuigi tuleb tunnistada, et need on rohkem peidetud kui Qtorrentis.

Voimalus torrent

Kui seevastu olete natuke nõudlikumad kasutajad ja te ei viitsi ohverdada väga vähe minimaalselt jõudlust, peaks teie valik olema Qtorrent. Teil on silmis rohkem võimalusi ja vähem klikke.

Juurdepääs omaloodud torrentile avalikus jälgimisseadmes [suletud] |

Lõppkokkuvõttes haldate mitut. Artikli sisu järgib meie põhimõtteid toimetuse eetika.

 • BitTorrent teata ju t mitmete ettevõtte põhitoodete ulatu liku t uuendami e t.
 • Torrent pärast lisamist Tegelikult, miks fail server meiega koos meiega seisab?
 • Bittorrent'i ka utajatel on failide allalaadimi ek Bittorrent'i protokolli abil kak võimalu t.
 • Edastus vs. Milline on Qtorrent .torrentile parem? | Ubunlog
 • Looge magnetlinke otse populaarsetest torrentisaitidest - Tehnoloogiate -

Veast teatamiseks klõpsake nuppu siin. Täielik tee artiklini: Ubunlog » tarkvara » Edastus vs.

Voimalus torrent

Qtorrent, kumb on parem. Võite Voimalus torrent huvitatud.