Lisaks võivad kuupäevad ja kellaajad muutuda, kui teete failidega teatud toiminguid. Siin on mõned näited: Kui avate ressursi serveriga, kuvatakse järgmine tõrketeade: Juurdepääs on keelatud Teil palutakse korduvalt sisestada oma kasutajanimi ja parool. Kui RODC teeb valikuline autentimise sisse, proovib lugeda kõiki ressursi serveri arvuti objekt Active Directory atribuute. Lahendus Kiirparanduse teave Toetatud käiguparandus on saadaval Microsoftilt. Paremklõpsake Conan Exiles ja avage Atribuudid. Alates

Microsoft peatab valikulised Windows 10 värskendused mais.

FX valiku riski Kas on binaarne valikud

Üleminek on Windows 10 seadmete turvalisuse prioriteetide seadmine. Turvapaiga teisipäevauuendusi see kolimine ei mõjuta.

Valikud kauplemise oppetund Tootlikud tervise voimalused ja kaubandusettevote Profiil

Microsoft teatas, et peatab valikulised Windows 10 värskendused alates maist. Kuigi valikulised mitteturvalised värskendused peatatakse, jätkuvad turvavärskendused tavapärasel viisil.

Valikud valuutade Yang Dimaksud dengani binaarne valik

Microsoft jagas uudiseid Twitteris ja linkis lisateavet sisaldava dokumendiga. Microsoft selgitab dokumendis, miks valikulised mitteturvalised värskendused, mida nimetatakse C- ja D-väljaanneteks, peatatakse: Eelseisvate Windowsi valikuliste C- ja D-versioonide ajastus Oleme hinnanud rahvatervise olukorda ja mõistame, et see mõjutab meie kliente.

Kiiresti kasutada raha Bitkoiniga Tuntud Stock Options

Nendele väljakutsetele vastates seame esmatähtsaks keskendumise turbevärskendustele. Alates Igakuised turvavärskendused ei muutu B-väljaanne - värskendus teisipäev ; need jätkuvad plaanipäraselt, et tagada äritegevuse järjepidevus ning hoida kliente kaitstud ja produktiivsena.

Microsoftil on viimasel ajal olnud värskendustega mitmeid probleeme, mis põhjustasid lugematuid vigu.

60 sekundit Binary Valikud strateegia YouTubeis Trading Poker

Mõned neist probleemidest on olnud väikesed, kuid mõned suured vead suutsid pääseda avalikult välja antud Windows 10 värskendustesse. Koroonaviiruse puhangu ajal on veelgi olulisem, et turvauuendused toimiksid tõrgeteta. Muude värskenduste peatamise Valikulised vead peaks Microsoft suutma turbevärskenduste stabiilsuse tagamiseks kulutada rohkem aega ja ressursse.