Kruvige parema käega gnomoni kaelarihma külge, mida vasaku käega kinni hoiate. Mõõtke 15 kraadi paremale. Kasutan seda geomeetriat hiljem akna põhja joondamiseks kapoti kumerusega. See samm väldib roostetamist. Ma ei tea, miks, kuid Türgi turistid on kõige rahulolevam keskus.

Pöörake plaati keskpäeval. Pöörake seda nii, et plaadi varjund oleks täpselt joondatud joontega. Kuna mõõdate ainult PTR valikukeskus, näeb plaat välja nagu selline kell, mis näitab ainult kaksteist tundi. Pange see maapinnale seisma. Puurige seda pisipiltidega, veendumaks, et see ei liiguks alumisest positsioonist.

Kell 13 naaske plaadile ja kontrollige põhu varju. Kirjutage "1" plaadi servale, kus on vari. Seadke äratus iga tunni järel. Jätkake iga tunni tagant plaadi serva varjuasendi märkimist. Iga kord, kui vaatama tulete, märkate, mis liigub päripäeva. Arutage nähtust oma lapsega. Küsige temalt, miks ta arvab, et vari liigub. Selgitage talle, mis toimub, kui vari pöördub ümber taldriku. Salvestage tunnid mööda minnes.

Sel hetkel Voimalus kauplemise nse demo valimiskeem olema lõpetatud. Kontrollige taldrikut järgmisel päeval. Paluge lapsel järgmisel korral päikesepaistega teda vaatama minna ja öelge, et ta annaks teile varjuasendi järgi aega.

Selle väga lihtsa seadme abil saate teada aega päikeselisel päeval. See on teie kella valimisnumber. Kata mõlemad pooled puiduga. Kui see kuivab, mõelge välja, millise välimuse soovite sellele anda. PTR valikukeskus valima nummerdamisstiili, näiteks rooma numbrite, tavanumbrite või teistega. Valige ka soovitud värvid või soovi korral pilt, mille soovite valimiskettale joonistada. Proovige mitu mudelit enne, kui leiate endale meelepäraseima. Joonista mall paberitükile.

Kasutate seda šabloonina disainilahenduse ülekandmiseks puust ringile, mistõttu peate selle mõõtkavale joonistama. Nüüd saate märkida mudeli numbrid, mis paluvad teil konkreetseid mõõtmisi. Kasutage joonlauda ja protraktorit.

Te olete edukalt Tellitud!

Alustage ülaosas ga, nagu tavaline kell. Leidke ringi keskpunkt ja joonlaua abil tõmmake sirgjoon keskmise ja Mõõtke 15 kraadi paremale. Võtke protraktor ja mõõtke täpselt 15 kraadi joonest paremale. Kirjutage number 1. Joonistage uus reegel, kasutades reeglit.

Jätkake tundide registreerimist, PTR valikukeskus need iga 15 kraadi vahel. Liigutage päripäeva ja ülejäänud numbrite registreerimiseks kasutage protraktorit. Jalutage valimisnupu ümber, kuni jõuate ni. Tänavune Foshani keraamikamess ühendab ressursse, piiriülene kutsus paljusid suuri nimesid ja korteriettevõtjate esindajaid arutama makropoliitika arengu mõju eluasemete üüritööstuse arengule, uurima avalike RELT-de arengut Hiina elamute üürimise valdkonnas.

Umbes 15 inimest mööblivabrikutest ja edasimüüjatest üle kogu riigi keskenduvad kosmeetikatoodete valmistamisele selliste kivikivide tootmisega tegelevate ettevõtetega nagu Huayan Pinzhi ja LA'BOBO, et saavutada investeeringutega ühinemise kavatsus. Samal ajal alustab üritus ametlikult ka Mona Lisa Groupi tippklassi kivipaneelide kaubamärgi Melchi uut kaubamärgipilti ning näitab arhitektuurivaldkonna Melchi kivipaneeli tooteid ja rakendusstsenaariume kõigis aspektides.

Kui teil pole väljapressimiseks piisavalt ruumi, mõõtke silindrit enne väljapressimist. Liigutage seda natuke välja ja peitke geomeetria. Sisestage üks kord ja ekstrudeerige veel kord.

Viidet vaadates proovige sobitada mõõtmed oma refide elemendiga. Ma ei katnud selle põhja ja kaldusin ka ülemise serva.

Pärast pähklite lisamist muudame selle hiljem huvitavamaks. Selle jaoks kasutame piirangute režiimina tausta. See loob uue geomeetria teiste võrgusilma objektide peale. Selle saate sisse lülitada menüüs F Samuti saate suurendada, kui kaugele taustast uus geomeetria luuakse. Pildil näete, mida ma kasutasin 15mm nihke väärtusena. Selle omadustes määrake 'küljed' väärtuseks 12 ja segmendid 6.

Animatsioon

Ka raadiuse jaoks kasutage midagi ümbritsevat 15mm. Uute segmentide loomiseks meie torusse klõpsake vaates. Pildil näete, mida ma kasutasin 3 punktid ja joondasid need kavandiga. Pärast punkti loomist saate seda ikkagi ringi lohistades teisaldada.

Kuidas kujundada pulm kutsed GIMP 2.10is

Valige tööriist Pööra, vajutage hiire paremat nuppu valiku allosas. See liigutab pööramise gizmo valitud punkti. Nüüd pöörake seda sinise käepidemega, et see kehast eemale viia. Nii et valige kõik servad, välja arvatud nurgad, nagu näidatud.

See loob 5 hulknurga aasad meie akna ümber. Keskmise hulknurga silmuse keskele võime PTR valikukeskus ühe servasilmu. Nagu näete, on minu sümmeetria sisse lülitatud. Valige pool toru servadest ja akna servad nagu pildil. Tehke seda kindlasti mõlemalt poolt.

Menüü Tööplaaniga manipuleerimiseks asetatakse menüü Snapping juurde. Veenduge, et teie ruudustik on sisse lülitatud ja valige servad nagu pildil, ja valige menüüst Tööplaan Tööjoone valiku järgi joondamine.

Teise maailmasõja kõrge polü-Willys Jeepi modelleerimine modos - 1. osa

Kasutage seda servade ümaruse parandamiseks tippude pööramiseks nagu pildil. Kustutasin pool oma aknast ja peegeldan seda hiljem.

FalconX on avatud lähtekoodiga tööriist, mis lisab operatsioonisüsteemi tegumiribale uue funktsionaalsuse. Rakendus on tuntud ka kui Center Taskbar või Falcon ja me vaatasime selle viimati üle Windows 7 kasutajad võiksid ka tegumiriba üksuste tsentreerimiseks kasutada käsitsi meetodit.

FalconX on kaasaskantav rakendus. Käivitage programm ja teie tegumiriba ikoonid paigutatakse nüüd tegumiriba keskele smack-dab. See PTR valikukeskus dokkilaadse kogemuse ja seetõttu võib mõnel kasutajal olla ikoonidel hõlpsam kätte saada.

Programm asub süsteemses salves ja selle valikutele pääsete juurde, kui paremklõpsate ikooni ja valite "Seaded".