Kuid peate ikkagi vaatama oma kodu lähedal asuva supermarketi konkreetseid lahtiolekuaegu! Ärge minge vara ega hilja. Keskuse ette on juba loodud ka ringtee, mis ehitati välja koostöös Harku valla ja Maanteeametiga.

See oli mõni aeg tagasi, kui meile soovitati turundusraadiosse kutsuda tippjuhte, et rääkida turundusest ja nende vaatest turundusele. Mul on väga hea meel, et täna on meil stuudios Allan Remmelkoor, kes on kaua arendanud erilisi kaubanduskeskusi.

Uudised Pressiteade: Harku valla uue kaubanduskeskuse ehitus jõudis viimasesse etappi Capital Milli arendatav Tiskre kaubanduskeskus toob Harku valda sügisest juurde m2 värsket poepinda, millest lõviosa hakkab kasutama Prisma Peremarket. Ehituse viimasesse etappi jõudmist tähistati äsja Tiskres sarikapeoga. Capital Milli partner Tanel Samuel lausus, et tegemist on kogukonnale olulise arendusega, mis toob piirkonda juurde töökohti kui ka häid ostlemisvõimalusi.

Jaga valikutehingute Excel kalkulaator Kaupmehe kruptograafia Ari.

Keskuse rajamise koguinvesteering on ligi 4,5 miljonit eurot. Vallas elab ligi 15 inimest, kelle jaoks loob keskus oma kodukohas uusi võimalusi ning suurema toidu- ja jaekaupade valiku.

Samuel sõnas, et tööd kulgevad planeeritud ajakava järgi, mille kohaselt on plaanis keskus avada sügisel.

Hetkel on pooleli veel gaasitorustiku ning elektriühenduse rajamine, tänavavalgustite paigaldus, vee- ja kanalisatsioonitorustike paigaldus ning katusetööd, pärast mida saab keskenduda siseviimistlustöödele.

Paberi kaubandusvalikutehingud Riskifondid kasutavad kauplemissusteemid

Ühekorruselise keskuse ankurüürnik Prisma Peremarket avab oma kaupluse ruutmeetril. Tiskre Prisma avamine on osa Prisma Peremarketi lähiaastate laienemisplaanidest nii kaupluste arvu kasvatamisel kui klientidele pakutava Prisma püsivalt soodsa hinnataseme ning kvaliteetse ja laia tootevaliku osas.

Uudised Pressiteade: Harku valla uue kaubanduskeskuse ehitus jõudis viimasesse etappi Capital Milli arendatav Tiskre kaubanduskeskus toob Harku valda sügisest juurde m2 värsket poepinda, millest lõviosa hakkab kasutama Prisma Peremarket.

Keskuse ette on juba loodud ka ringtee, mis ehitati välja koostöös Harku Kaubanduskeskuse strateegia ja Maanteeametiga. Haljastustööd on planeeritud kevadeks. Capital Mill on Ettevõtte tegutsemisaastate jooksul on tehtud kokku investeeringuid koguväärtuses ligi miljonit eurot.

Rahvusvaheline kaubandussusteem Valikuline logi mall