Kui Wyze vaakum pakub oma hinnaskaalas teistele robotitele suurepäraseid kaardistamisvõimalusi ja puhastusvõimalusi, siis ,99 dollari suurune iRobot Roomba jääb meie toijate auhinna võitjaks. Pange tähele, et digitaalsete müntide volatiilsus on palju kõrgem kui samade aktsiate või fiatide volatiilsus. Vaatamata sellele, et olete punktis B. Par ailleurs nombreuses sont les Situations ja robotite puhas operer seul un patient.

Robottolmuimejad Kui otsite taskukohast robotit Põrandate puhastamiseks pakub tabavalt nitud Wyze Robot Vacuum ,99 dollari eest palju meeldimist, sealhulgas Pa imemisvõimsust ja oma kodu kaardistamiseks lasersensorit - seda funktsiooni kasutatakse tavaliselt ainult kauplustes.

Pokemon Go Trade Option

Rakenduse abil saate valida teatud ruumid ja vaakumida need otse või luua virtuaalseid seinu, et tähistada piirkonnad, mida soovite vältida. See töötab kiiresti ja metoodiliselt, kogudes tõhusalt prahti ja loomakarva kõvadelt põrandatelt ja vaipkattelt. Kui Wyze vaakum pakub oma hinnaskaalas teistele robotitele suurepäraseid kaardistamisvõimalusi ja puhastusvõimalusi, siis ,99 dollari suurune iRobot Roomba jääb meie toijate auhinna võitjaks.

Mille poolest eristab Wyze tolmuimejat? Wyze robotvaakumil on hinna eest muljetavaldav hulk tehnoloogiat. Sellel on seitse andurite Voimalus Robotas, et kaardistada teie kodu, navigeerida mööda takistusi, vältida trepist alla kukkumist ja leida automaatselt tee oma tugijaama.

Parim IPADi kauplemise programm

Anduritest on tähelepanuväärseim kõrgendatud LiDAR-skanner valguse tuvastamine ja kaugusmis projitseerib tuhandeid nähtamatud laserpunktid umbruse mõõtmiseks ja redigeeritava kaardi loomiseks oma kodu korruseplaanist. Kui Wyze vaakum on loonud teie kodukaardi, olete ka teieoskab iga osa sildistada, valida need, mida soovite puhastada, ja robot sinna otse saata. Samuti saate roboti jaoks luua virtuaalseid seinu, et vältida teatud piirkondi, nagu näiteks nööride segadus laua või telerialuse all.

Sarnased tooted.

Full Ratchet Stock Options