Maksed toimuvad vastavalt projekti rahastamise lepingule. Vundamendi amortiseerumise tõttu on I korruse põrandad külmad.

Parandada kauplemissusteemi

Pärnu linna Kastani lasteaia energiatõhususe parandamine Pärnu linna Kastani lasteaia energiatõhususe parandamine Pärnu linna Kastani lasteaia energiatõhususe parandamine Projekti kood: Kliima. Projekti tulemusena on lasteaia hoone rekonstrueeritud energiasäästlikumaks ning vähenenud on hoone ülalpidamiskulud. Pärnu Kastani Lasteaia hoone on ehitatud Renoveerimistöid välisfassaadi ega sokli osas pole ehitamise ajast teostatud. Välisseintesse on aja jooksul tekkinud pragusid, krohvkate on hakanud pudenema, seintes leidub madalatemperatuurilisi külmasildasid.

Parandada kauplemissusteemi

Vundamendi amortiseerumise tõttu on I korruse põrandad külmad. Samal ajal jääb hoone keskmine ventileeritus allapoole vastavat normväärtust. Välisõhu kõrge niiskusetase sügisel ja kütmata ruumide suhteliselt madal temperatuur soodustavad välisseinte külmade piirkondade küllastumist niiskusega ja Parandada kauplemissusteemi tekkimist.

Parandada kauplemissusteemi

Projekti elluviimise tulemusena saavutatakse hoones kvaliteetne sisekliima. Lisainformatsioon Pärnu linnavalitsuse taristu- ja ehitusteenistuse projektijuht.

Parandada kauplemissusteemi