Algul üritas Lermontov Pechorinit "sundida" oma enda psüühika seisundit põhjalikult ja üksikasjalikult analüüsima Konstani romaani vaimus: "Hakkasin meenutama Vera kirja väljendeid, püüdsin endale selgitada põhjuseid, mis ajendasid teda selle kummalise traagilise trikini. Kirjaniku tunnuse võis teatud määral omistada Petšorinile. Kas noorus ei taha oma kasulike tormidega uuesti minu juurde naasta või on see lihtsalt tema hüvastijätupilt, viimane kingitus mälestuseks?

Skisofreenia Asetage uudised saidile SMI2 Petšorini range hinnang enda suhtes, pidev sisekaemustunne, mis takistab tal rõõmsalt elu tundmast, ei luba samal ajal rahul olla vähesega, olla rahul iseenda, oma õhtusöögi ja naisega. Mis puutub kahtlustesse, mis kangelase sageli valdusse võtavad, siis need on vajalik tingimus, üks tõe tundmise etappidest, need ei sega "tegelaskuju otsustavust", nagu kangelane ise Fatalistis ütleb.

Kuid Pechorinis on see omadus ka piirini viidud. Kui kahtlus oli tema jaoks ainult etapp tõe tundmisele jõudmiseks, oleks see positiivne roll kahtlemata, kui see oleks üleminekuhetk Moodne kirjutamisstrateegia tegevusse.

Kuid nagu kirjutab E. Ja see on Petšorini tragöödia, see on keskkonna ja ajastu neetud häbimärgistamine ". Teadvuse ja Petšorini duaalsus mõjutavad tema keelt. Armastus ei toonud kellelegi õnne, sest ma ei ohverdanud midagi nende eest, keda armastasin; Armastasin enda jaoks, oma rõõmuks.

Ettepanekud on keerukad ja mahukad. Puuduvad väljajätmised - ja mitte ükski ellips;! AVATRADE Valikud Demo. analüüs Moodne kirjutamisstrateegia kõige otsesemad ja terviklikumad vaimsed liikumised.

Peegelduse põhjustab Petšorini võimetus tegutseda.

Bitkoin maakler, kes ei vaja SSN-i Kas peate maksma aktsiaoptsioonide eest tasu

Vajadus tegutseda, väljapääsu leidmata paneb inimese sukelduma oma sisemaailma ja uputab ta endaga valusasse vastuolusse. Sisekaemus võib erineva olemuse korral olla erinev.

Petšorini analüüs on tähelepanuväärne oma kartmatuse ja siiruse, eneseõigustamiskatsete puudumise tõttu. Mõnikord osutub kangelane enda suhtes tõsisemaks kui ta vääriks; mõnikord eitab ta häid impulsse ja tundeid, milleks ta tegelikult võimeline on, ning käitub sageli vastupidiselt sellele, mida ta ütleb. See vastuolu on ilmne, õpilased jälgisid seda üksikute episoodide analüüsimisel.

IQ Valikud kauplemise allalaadimine NS Trading System

Võite korrutada näiteid, mis tõestavad, et Petšorin on vastuoluline, et tema tegevus ei vasta alati tema sõnadele. Õpilased teevad seda oma tähelepanekute põhjal 3. Pechorin ütleb, et ta ei ohverdanud kunagi midagi nende eest, keda ta armastas. Ja Ta ütleb Wernerile, et ta ei suutnud elutormist välja elada ühtegi tunnet ja ta Moodne kirjutamisstrateegia suudab armastada ja kannatada nagu noor mees, mida saab hinnata tema meeleheite pärast Vera lahkumist. Ta vajab kellegi lähedust, ta on üksindusest väsinud, kuid tunnistab seda ainult endale ja ka siis harva.

Kogu suurte ja väikeste vastuolude ahel on seotud ühe asjaga: kangelase tegevus ei vasta tema sisemistele vajadustele ning tema isiksuse peamine vastuolu ilmneb lahknevusena tema kõrgete võimete ja väikeste tegude vahel. Pechorin ise ütleb: " Peegeldus ja individualism kui Petšorini põhijooned Autor: Kasutaja peidetud nimi, Moodne kirjutamisstrateegia alistamatus tegevuses on isiksuse mõiste, kuna inimene jõuab isiksuse kõrgustesse vabas energeetilises tegevuses, lähtudes oma vajadustest tegutseda ja mitte täita oma kavatsusi.

Failid: 1 fail FX valikuvoimaluste dunaamiline hekk kajastamine Pechorina. Sisekaemuse võimet nimetatakse peegelduseks, tänu millele ehitab kangelane üles oma isikupära, sest "hing, kannatades ja nautides annab kõigest range ülevaate". Petšorini iseloomulik tunnus Parim susteem on binaarvoimaluste jaoks ilma susteemi kaotamata peegeldav teadvus, mis on soovitud ja tegeliku vahelise lõhe tagajärg.

See peegeldus avaldub sügavalt "Printsess Maarja", Petšorini päevikus. Tema tegelaskuju avaldub erinevates meeleoludes ja Moodne kirjutamisstrateegia olukordades. Pechorin mõistab ja mõistab oma tegevuse hukka.

Ta ei võitle mitte ainult teistega, vaid eelkõige iseendaga. Kuid see sisemine võitlus sisaldab ka Pechorini isiksuse ühtsust, ilma temata poleks ta olnud nii erakordne tegelane, võitlus on tema võimsa olemuse vajadus. Romaani paljude probleemide hulgas on üks selline nagu "loomuliku" ja "tsiviliseeritud" inimese suhe. Kontrastsus Petšorini ja mägismaalaste vahel aitab meil mõista mõningaid tema iseloomuomadusi. Mägismaalased Bela, Kazbich on kindlad loodused, justkui monoliitsed ja meelitavad sellega Petšorini.

Erinevalt neist lõhestavad teda kired ja vastuolud, ehkki oma energia ärakasutamatusega näeb ta välja nagu "looduslapsed". Loos "Fatalist" avalduvad ka Petšorini duaalsus ja vastuolud, kuid hoopis teises aspektis - lääne ja ida inimeste suhete aspekt temas. Vaidluses Wulichiga seoses ettemääratusega tegutseb ta läänes kriitilise mõtlemise kandjana.

Pechorin esitab Vulichile kohe järgmise küsimuse: Moodne kirjutamisstrateegia kindlasti on ette määratud ettemääratus, siis Moodne kirjutamisstrateegia meile tahet ja mõistust antakse? Kuid Petšorin on vene inimene, ehkki euroopastunud. Hoolimata kriitikast ütleb ta Vulichile, et sureb varsti, et tema näol on "kummaline jäljend vältimatust saatusest".

Rahavood tulenevad laovalikutest EPEXi hadaolukorra kauplemise susteem

Kuid "Fatalist" peegeldab sellegipoolest Petšorini aktiivset maailmavaadet, kes soovib mässata saatuse vastu, mängida elu ja surmaga. Selles loos kõlab igatsus suure tegevuse järele, mis viib lõpule sama ülesande - kangelase kuvandi paljastamise - Moodne kirjutamisstrateegia.

Peegeldus ja individualism kui Petšorini põhijooned

Peegeldus on Petšorini isiksuse määrav omadus. Selle olemus avaldub mis tahes soovi, tunde, tegevuse analüütilises lagundamises selle koostisosadesse, et testida nende tõde ja õiguspärasust. Peegeldus on samaaegselt seotud olemasolevate moraalsete aluste tagasilükkamise ja tingimusteta väärtusjuhiste otsimisega. Petšorini tragöödia avaldub selles, et tema otsingud on seotud hea ja kurja piiride CFD voimendus, seetõttu on kangelase olemasolu orgaaniliselt seotud hävitamisega.

Hävitamise viib kangelane läbi mängides iseendaga, teiste inimestega, saatusega. Pechorini mõtiskluses hakkab kõlama igavese ekslemise motiiv, liikumine kui eesmärk omaette. Pechorini pilt sarnaneb Lääne-Euroopa romantilise Moodne kirjutamisstrateegia raames välja töötatud rändurite kõrgemate jõudude Cain, Agasfer, Lendav hollandlane vastu meelt avaldavate neetud piltidega.

53. Küsimuse kajastamine Pechorina.doc

Nende mütoloogiliste tegelaste rännakud on sunnitud ja lõputud, neil puudub igasugune muu eesmärk kui rahutu liikumisvajadus, mis on seotud sooviga põgeneda iseenda eest.

Seega on Pechorini reflektsioonil, segades head kurjaga, liiga ajaline iseloom. Pechorin sukeldub igaveste piinade kuristikku nagu Lermontovi Deemon.

Arvestades aktsiaoptsioonitehinguid Mis maaklerid muuvad binaarseid voimalusi

Pechorini kajastamine hõlmab Moodne kirjutamisstrateegia nähtusi: Moodne kirjutamisstrateegia filosoofilistest ja sotsiaalsetest probleemidest kuni rahvusliku iseloomu, naiseliku olemuse või "vee-ühiskonna" eetikakoodeksini; iroonilise mõtiskluse languse vallas "Rooma augurid", "astroloogiat kohustuslik", geeniuse fenomen "bürokraatia laua külge aheldatud geenius peab surema või hulluks minema".

Petšorini peegelduse eripära määrab selle olemuse duaalsus, kahe põhimõtte sulandumine: "venelikkus" ja "eurooplus". Petšorini "venelikkust" kinnitasid reeglina abstraktsed argumendid "detsembristlik postitus," ajatuse ajastu "," tegevuspinna puudumine "jne.

Lermontov ise rõhutas romaani eessõnas, et Petšorin on Aastate vene inimese üldistatud psühholoogiline tüüp. Tema individualismi juured on ateistlikus ellusuhtumises. Ta ei ole võimeline uskuma kõrgeimatesse väärtustesse, kuuletuma kristlikule eetikale ja moraalselt paranema. See on ühiskondlike väärtuste ümberhindamise ja autoriteetide kokkuvarisemise ehk avalikkuse teadvuse kujunemise algus. Seetõttu on Petšorini kuvand vene kirjanduses ajastutruu nähtus: "On olemas riigielu üleminekutsoone, kus kaotatakse Moodne kirjutamisstrateegia ja moraaliidee nagu Venemaalgi.

Pechorini egoistlik individualism väljendub romaanis väga selgelt. Petšorini käitumise moraalne ebajärjekindlus seoses Bela, Mary ja Maxim Maksimovichiga. Lermontov toob välja Petšorinis toimuvad hävitavad protsessid: tema melanhoolia, viljatu viskamine, huvide purustamine. Võrreldes Petšorini ajastu "kangelast" nendega, kes ei saanud seda tiitlit üldse endale väita - "loodusinimese" Bela ja "tavainimese" Maxim Maximovichiga, kes jäeti Petšorini intellektist ja valvsusest ilma, näeme lisaks intellektuaalsele üleolekule ka vaimne häda ja peategelase puudulikkus.

Pechorini isiksus egoistlikes ilmingutes, mis tulenevad ennekõike ajastu tingimustest, ei ole vabastatud tema individuaalsest vastutusest, südametunnistuse kohtus. Pechorini häda ja süü on selles, et tema iseseisev teadvus, tema vaba osa kandub piiramatusse individualismi. Stoilises vastasseisus tegelikkusega Moodne kirjutamisstrateegia ta oma "minast" kui ainsast toest.

Kuid Petšorini individualismi päritolu ja olemus on keeruline ja mitmetähenduslik. Venemaa feodaalse-pärisorja süsteemi süvenev kriis, uute, kodanlike suhete tekkimine selle sügavuses, mis põhjustas isiksuse tunde "taaselustamise", langes kokku Kõik see lõi soodsa pinnase individualistliku ideoloogia arenguks Venemaa ühiskonnas. Petšorin oma totaalse individualismiga on selles ajastutruu kuju. Kuid kogu inimvaenulike tendentside täisväärtuslikkuse seisukohalt oli selline individualism ühiskonna ja inimese kui suveräänse olendi, kes püüdis teadlikule, vabale elutegevusele maailma ja iseenda muutmiseks, arengu üks etappe.

Ja mis kõige tähtsam, individualism Petšorini jaoks pole absoluutne tõde. Allutades kõike kahtlemisele ja kontrollimisele, tunneb ta oma individualistlike veendumuste vastuolusid, tõrjudes paljud humanistlikud väärtused kui püsimatud, sisimas ihkab neid.

Raudselt mineviku "tarkade inimeste" usust rääkides kogeb Pechorin valusalt usu kaotust kõrgete inimlike eesmärkide ja ideaalide saavutatavusse: "Ja meie, nende haletsusväärsed järeltulijad Teda täidab mässumeelne olemasoleva ühiskonna alustalade tagasilükkamine. Kangelane kogeb Moodne kirjutamisstrateegia oma valitud positsiooni moraalseid "kulusid" ja kui ta on "teiste ebaõnne põhjus, siis pole ta ise vähem õnnetu".

Ta tunneb end kitsana mitte ainult olemasolevate sotsiaalsete rollide riietuses, vaid ka vabatahtlikult enda peale pandud individualistliku filosoofia ahelates, mis on vastuolus inimese sotsiaalse olemusega, sundides teda mängima saatuse, timuka ja reeturi käes kadestamatut rolli kirves.

Pechorini üks peamisi sisemisi vajadusi on tema vaibumatu tõmme suhtlemise vastu, ammendamatu huvi inimeste vastu, mis iseenesest on vastuolus tema individualistlike hoiakutega. Peegeldus Petšorini peamine ideoloogiline ja psühholoogiline domineeriv tegelane Romaanis on Petšorini mõtisklus eri vormides. Üks neist on ülestunnistus vestluspartneri ees Maxim Maksimych, printsess Mary, Werner. Mõelgem üksikasjalikumalt hetkele, kui Petšorin selgitab Maxim Maksimychile põhjusi, miks ta Bela suunas jahtus.

Selle monoloogi lõpus järeldab ta: "Ma olen loll või kaabakas, ma ei tea. Kõike seda öeldes selgitab Pechorin mitte Moodne kirjutamisstrateegia Belale jahutamise põhjust, vaid püüab ka ise selle jahutamise allikat mõista - kuigi see allikas näib olevat talle teada juba pikka aega.

Põhikooli ja gümnaasiumi riiklik õppekava

Teine inimene, kellele Pechorin ennast ilmutab võib-olla rohkem kui teisteleon dr Werner. Ta on skeptik ja materialist, nagu peaaegu kõik arstid, ja samal ajal luuletaja ning tõsimeeli, luuletaja tegelikult alati ja sageli sõnades, ehkki ta pole kunagi elus kahte luuletust kirjutanud. Werner irvitas tavaliselt oma patsientide üle; Moodne kirjutamisstrateegia ma nägin teda kord sureva sõduri Moodne kirjutamisstrateegia nutmas Analüüsime Werneri tegelaskuju hiljem, praegu piisab sellest tsitaadist, näidates suhtumist Werner Pechorinisse.

Pechorin tunneb arsti juures ära oma sõbra, kuna ta ei aktsepteeri sõprust. Nende vestlus toimub teel duellini. Kaalun, analüüsin enda kirgi ja tegevust range uudishimuga, kuid ilma osaluseta. Ma rääkisin tõtt - nad ei uskunud mind: ma hakkasin petma. Miks ma hindan teda vabadust nii palju?

  • Kiiresti saada raha online Leedus
  • Ükskõik, kas olete kabiinielanik, üliõpilane, äriinimene või tegevjuht, tuleb teie elus aeg, mis nõuab kirjutamist.
  • Tallinna Ülikoolis toimus
  • Riikliku õppekava lähtealus 1 Riikliku õppekava koostamisel ja arendamisel lähtutakse õigusaktidest, hariduspoliitilistest dokumentidest, teadusuuringutest, Eesti ja rahvusvahelistest koolikogemustest, rahvusvaheliste organisatsioonide hariduspoliitilistest dokumentidest ning soovitustest.
  • Binaarne valik strateegia martingale
  • Я говорил, но он только пялился на меня, и жидкость перетекала в его линзах.
  • Это .
  • Чего же они добиваются.

Mis mul selles on. Pechorini analüüs on üles ehitatud kahele tasandile: ta analüüsib lisaks oma tegevusele ka seda, kuidas teised inimesed neid tajuvad. Seetõttu analüüsib Pechorin oma päevikus teda ümbritsevate inimeste tegelasi, ta pole enda ees suletud, nagu ka Prantsuse eelkäijad.

Pechorin uurib teiste inimeste tegelasi, analüüsib neid nii üksikasjalikult, et ta suudaks teiste tegusid ja tegusid ennustada.

4. Sõnastage sõnad, laused, lõiked mustandisse nagu pusletükid.

Oma artiklis "Meie aja kangelane" tsiteerib Belinsky paljusid teose tsitaate, selgitades, et igasugune ümbersõnastamine moonutab tähendust. Sama võib öelda ka Belinsky enda sõnade kohta, seepärast tsiteerigem peamist. Jah, selles mehes on vaimu tugevus ja tahtejõud, mida teil pole; tema pahedes vilgub midagi suurt nagu välk mustades pilvedes ja ta on ilus, täis luulet ka neil hetkedel, kui inimlik tunne tõuseb tema vastu Tema kired on tormid, mis Moodne kirjutamisstrateegia vaimu sfääri.

Isegi nüüd ähmastab ta ja on vastuolus iseendaga, hävitades ühe lehega kõik eelnevad: nii sügav on tema olemus, nii sünnipärane talle ratsionaalsus, nii tugev on tema tõeinstinkt! Edasi loeme Belinsky raamatust: "Kui nendes kirgedes ja vastuoludes oleks vaid ratsionaalsust ja inimlikkust ning nende tulemused viiksid inimese oma eesmärgi poole, kuid kohus ei kuulu meile. Volpert L.

Prantsuse kirjanduse peavoolule Stendhal, Balzac, Mérimée iseloomulik soov luua märkimisväärset proosat, mis on täis mõtteid, sügavaid sotsiaalseid ja filosoofilisi üldistusi, on tema loomingulistele püüdlustele lähedane. Esimene vene psühholoogiline romaan "Meie aja kangelane" 1, mis on tihedalt seotud Prantsuse psühholoogilise traditsiooniga