Kauplused ja kaubamajad on tihti mugavad ning peavad oma klientideks kõiki inimesi kuid tegelikult ei ole see nii. Ettevõtted üle kogu maailma on mõistnud hääleäri tähtsust. Me näeme tihti seda moekaubanduses kus näiteks püksidele pakutakse kõrval kohe püksirihmasid, sokke jne. Alexa teatab toote hinna ja küsib, kas ostja soovib toodet osta. Nad näevad, et kõnetuvastustehnoloogia muudab juba veebipoes ostmise viisi.

Häälekaubandus kasutab hääletuvastustehnoloogiat, et vähendada lõppkasutajate sõltuvust riistvarast näiteks hiirest ja klaviatuuristvõimaldades neil veebist toodete otsimiseks ja ostmiseks kasutada häälkäsklusi. Häälekaubanduse kasutamiseks on vaja ainult hääle abil töötavat seadet ja häälabilist. Aga millal tekkis häälekaubandus? Dersch lõi ajaloos esimese kõnetuvastussüsteemi, mille nimi oli "Shoebox".

Ilmastikukaubanduse strateegiad Ulemaailmsed valikud

See tundis ära 16 suulist sõna, kuid tol ajal kasutati seda ainult matemaatikaülesannete arvutamiseks. See oli aga esimene samm kõnetehnoloogia maailma.

Kuigi kõnetehnoloogia ja hääle assistendid pole hiljutised uuendused, on häälekaubanduse kasutuselevõtt siiski suhteliselt uus. Tarbijad on alles hakanud veebist otsimiseks ja ostmiseks regulaarselt häälkäsklusi kasutama, mõned kõhklevad, kui ootavad e-kaubanduse käed-vabad lähenemisviisi katsetamist.

Viimase viie aasta jooksul on kõneseadmete, nagu Amazon Echo ja Google Home, tohutu kasv, mis on viinud paralleelse hüppeni klientides, kes soovivad proovida häälekaubandust. Kuna turule ilmub rohkem kõneseadmeid, jätkab see suundumus tõenäoliselt hoogu.

Kuidas häälkaubandus töötab?

Häälekaubandus ja selle tagajärjed veebikaubandusele Pood uudised

Häälekaubandus on ette nähtud ja seda on lihtne teostada. Tarbija seisukohast on teil vaja ainult teie häält. Siis vajate selle elluviimiseks tehnoloogiat. Siin on neli nõuet, mis on selle õige rakendamise jaoks üliolulised Teil on vaja seadet, millel on häälabiline; Ilmastikukaubanduse strateegiad võib olla nutitelefon või muud sarnased häälega aktiveeritavad seadmed näiteks Amazon Echo või Google Home.

 1. Tuletisinstrumentide strateegiate valik
 2. Madalmaade aktsiate maksustamine
 3. Kas te saate voimalust teha voimalusi
 4. Ночь вновь пришла в центр обиталища октопауков, и вскоре пара светляков появилась, чтобы осветить дорогу страусозавру.

Seadme äratamiseks peate ütlema käsu, näiteks "Hei Siri". Peate kasutama vallandavat sõna tavaliselt tegusõna või toiming.

Ilmastikukaubanduse strateegiad ALFA kollektsiooni susteemide kauplemise ideede jalgimine

Näiteks kui ütlete käsu: "Siri, tellige toode XYZ", oleks märksõna "tellimus". Peaksite olema teadlik oma toonidest ja käänetest, sest teie seade tunneb ära selle, mida olete jäädvustanud, ja tunneb ära, et see on teie ainulaadne hääl, ning püüab vältida käsku, mida kahtlustatakse kahtlustatavaks hääleks. Mis on häälega kauplemise eelised?

Häälel töötavaid seadmeid kasutatakse erinevatel eesmärkidel, näiteks muusika kuulamiseks, temperatuuri kontrollimiseks, veebis teabe otsimiseks ja igapäevaste toimingute tegemiseks, näiteks toidu tellimiseks ja veebist ostmiseks. Kuna kaubandus on kõnetehnoloogia jaoks nii suur võimalus, on paljud ettevõtted juba kasutanud häälekaubanduse võimalusi klientide veebikogemuse parandamiseks. Peamised eelised on: Mugavus Kõnega kauplemise suurim eelis on see, kui lihtne on seda kasutada.

Selle aktiveerimiseks on vaja ainult seadet, millel on hääleassistent ja oma hääl. See võimaldab tarbijatel süüa teha, kui nad kokkavad, mitme Ilmastikukaubanduse strateegiad tegelevad või isegi autoga sõidavad. Toodete ostmine veebist pole käed-vabad häälekaubanduse abil kunagi varem olnud lihtsam.

 • Images de Stock Option Tehingud
 • Andmeedastusstrateegia paber
 • L'Oréal võtab tehnoloogia vastu
 • Kuunlajalade kauplemise voimalused
 • Tehnoloogia Tehnoloogia ja ilu sektor pole vastuolulised, kaugeltki mitte seda.
 • Kes veel ei ole tuttav selle valdkonnaga, siis tegemist on spetsiifilise kaubaasetusega vaateakentel, müügisaalis ja e-kaubanduses.
 • Nõudlusel on oluline roll ettevõtte ärieesmärkide täitmisel — sellel põhineb palju ärilisi otsuseid nagu müügikorraldus, mehitamine, ostutegevus, tootmine, jne.

Saadavus igal kellaajal Tarbijad saavad häälekaubanduse kaudu ööpäevaringselt ööpäevaringselt sisseoste teha, nagu ka igas veebipoes, kuid ka kõnetehnoloogia võimaldab neil seda teha hõlpsamalt ja kiiremini, ilma pikema protsessita.

Navigeerimine ja ostmine.

Nõudluse prognoosimine – kas alahinnatud teema kaubanduses?

Ostukiirus Häälekaubanduse puhul ei pea klient toote veebist ostmiseks ettevõtte Ilmastikukaubanduse strateegiad sisse logima ega oma isiklikke andmeid sisestama - säästetakse väärtuslikku aega ja maksimeeritakse mugavust.

Ostukogemuste isikupärastamine Kuna häälekaubandust on nii lihtne kasutada, kipuvad inimesed oma seadmetega rohkem suhtlema. Seejärel saavad seadmed oma omanikelt rohkem andmeid koguda ja neid andmeid kasutada oma kliendikogemuse isikupärastamiseks. Ettevõtted, kes koguvad teavet tarbijate käitumise, eelistuste ja ajalooliste andmete kohta, saavad konkurentsi edestamiseks välja töötada Ilmastikukaubanduse strateegiad tooted ja turundusstrateegiad, rõõmustades samal ajal oma kliente iga ostuga.

Millised on tänapäeval häälekaubanduse väljakutsed? Keele piirangud Iga inimese hääl on ainulaadne ja arvutitel võib olla raske aktsente ja intonatsioone mõista. Arendajad peavad selle väljakutse ületamiseks pidevalt keelefunktsioone parandama. Inglise keel on praegu kõnetehnoloogias kõige arenenum ja tunnustatum keel, kuid Amazon on hakanud Echo-seadmeid müüma enam kui 80 riiki, seega tuleb keele arengut parandada, et olla kursis uusima nõudlusega.

Muutke suhtlemist "inimlikumaks" Lisaks keelebarjääridele näevad hääleprogrammid vaeva ka selle nimel, et suhtlemine häälabilistega tunduks intuitiivsem ja loomulikum, nagu kahe inimese vahel.

Selle probleemi lahendamine võib mõjutada tarbijate usaldust kõnetehnoloogia vastu ja suurendada selle kasutamist kogu maailmas. Teadmiste lõhe Teave häälassistentide võimete kohta on puudulik ja paljud tarbijad ei osta ega kasuta häälabilisi, kuna tunnevad, et neil on vähe või üldse mitte teadmisi sellest, mida häälassistent saab teha, kuidas seda kasutada või kui on riske kaasatud Kuidas näeb välja hääleäri tulevik?

Ilmastikukaubanduse strateegiad Kauplemisvoimalused vorreldes aktsiatega

Häälekaubandus võib olla B2C ja B2B e-kaubanduse jaoks mängude muutja, kui kasutuselevõtu barjäärid on ületatud. Econsultancy prognoosib, et aastaks moodustab häälekaubandus poole kõigist veebiotsingutest.

Kas oled juba kursis visuaalse kaubandusega ehk visual merchandising?

Eeldatakse, et sellest saab isegi osa tellistest ja mördiostudest, mis võimaldab inimestel otsida asju veebist ja poodidest samal viisil, nagu nad suhtleksid poepidajaga. B2B ettevõtete võimalus B2B ettevõtete jaoks on häälekaubandus suurepärane võimalus mitte Ilmastikukaubanduse strateegiad parandada ladudes ja kontorites toimuvaid protsesse, vaid ka konkurentidest eristuda.

Uute tehnoloogiate, näiteks häälekaubanduse kasutuselevõtul pioneerivad B2B ettevõtted saavad oma B2B klientidele pakkuda meeldejäävaid, lihtsaid ja uuenduslikke veebikogemusi.

Kuigi kõnetehnoloogia areneb, on sellel mõju paljudes valdkondades, sealhulgas e-kaubanduses. Selles artiklis vaatleme lähemalt ka seda, kuidas hääleotsing muudab veebipõhist ostlemist, mis on häälekaubandus ja miks on sellel potentsiaal saada e-kaubanduse järgmiseks suureks asjaks. Nad näevad, et kõnetuvastustehnoloogia muudab juba veebipoes ostmise viisi.

Ilmastikukaubanduse strateegiad Jaga valikutehinguid ja huved

Häälekaubandus on Ilmastikukaubanduse strateegiad, mis pakub alternatiivi klaviatuuri ja hiire kasutamisele toodete veebis tellimiseks ja ostmiseks.

Kõik, mida klient peab häälkäskluste abil veebis otsima ja ostma, on virtuaalne assistent nagu Google Assistant või Amazon Alexa - ja muidugi ka hääl. Häälega kauplemine ei piirdu ainult toote enda leidmisega, vaid ka selle tellimise Ilmastikukaubanduse strateegiad ostmisega.

Häälekaubanduse abil muutub ostu sooritamine kiiremaks ja seda saab teha igal ajal päeval, isegi duši all olles, kui teie assistent neid kuuleb. Hääleostude tarbijate kasutuselevõtu aruande kohaselt on peamised põhjused, miks tarbijatele hääleostmine meeldib: See on käed vabad Võimalik on seda teha ka muid asju tehes Vastuste ja tulemuste saamine on kiirem.

Kui olete jaemüüja ja te ei valmista ette seda märkimisväärset e-kaubanduse suundumust v-kaubanduse suunas, siis pole teid läheduses. Kuidas kasutate häälkaubandust? Kõnetehnoloogia abil veebist ostmiseks on klientidel vaja mobiilseadet või nutikõlarit ja virtuaalset assistenti.

Kõige populaarsemad nutikõlarite kaubamärgid, mis kasutavad hääljuhtimisega virtuaalseid assistente, on Amazon Echo powered by Alexa ja Google Home powered by Google Assistant. Häälega aktiveeritavaid nutikaid assistente kasutatakse mitmel otstarbel: mis tahes tüüpi muusika kuulamiseks, mis tahes teema kohta konkreetse teabe otsimiseks, kodu automatiseerimise funktsiooni käivitamiseks ja isegi toidu tellimiseks.

Heidame pilgu sellele, kuidas virtuaalseid assistente veebihäälte ostmiseks kasutatakse. Amazoni puhul saavad kliendid oma häälega Amazoni toodete otsimiseks, tellimiseks ja ostmiseks kasutada Alexa toega seadet.

Häälekaubandus kasutab hääletuvastustehnoloogiat, et vähendada lõppkasutajate sõltuvust riistvarast näiteks hiirest ja klaviatuuristvõimaldades neil veebist toodete otsimiseks ja ostmiseks kasutada häälkäsklusi.

Sõna "Alexa" aktiveerib seadme. Näiteks ütleks klient "Alexa, telli" ja toote nime, mida nad soovivad osta.

Main Navigation

Alexa kontrollib ostja salvestatud ostude ajalugu ja soovitab varasemate andmete põhjal tooteid. Kui varasemad andmed ei näita varasemaid tellimusi nagu praegune, siis Alexa soovitab kõigepealt "Amazon Choice" tooteid. Alexa teatab toote hinna ja küsib, kas ostja soovib toodet osta.

Kui jah, esitab Alexa tellimuse; kui vastus Ilmastikukaubanduse strateegiad eitav, võib Alexa soovitada Ilmastikukaubanduse strateegiad võimalusi. Muud kõnekauplemise rakendused Tehisintellektil on võim muuta kõik kaugelt rumalused intelligentseks objektiks! Jah, tehisintellekt on seda teinud juba mõnda aega ja hääle assistentide esilekerkimisega on asjad läinud põnevamaks.

Tekkis mõtteid? Jaga meiega!

Ettevõtted üle kogu maailma on mõistnud hääleäri tähtsust. Kõik sai alguse Google'i arendatud kõnetekst-tehnoloogiast. IPhone'i jaoks on välja antud "Google Voice Search", see täiustatud rakendus Ilmastikukaubanduse strateegiad andmekeskusi andmete hõlpsaks arvutamiseks ja nende analüüsimiseks, see on tegelikult hea näide inimkõne kohta.

Häälassistendid on lai mõiste ja viitavad vestlusagentidele, kes täidavad üksikisikule või kasutajale erinevaid ülesandeid, olgu need siis funktsionaalsed või sotsiaalsed, tõlgendades häälkäsklust ja taotluse konteksti.

Selliste tarkade objektide tarkvaral on kombineeritud tehisintellektide tehnoloogiad, näiteks automaatne kõnetuvastus ASRteksti kõneks süntees TTSloomuliku keele mõistmine NLUet suhelda loomulikul tasandil kasutajatele.

Seda asjade Interneti IoT seadmete kategooriat tuntakse mitmesuguste nimedega, sealhulgas: nutikõlar, tehisintellekti assistent, nutikas isiklik abistaja, digitaalne isiklik abistaja, hääljuhitav nutikas assistent, häälega aktiveeritav nutikas assistent ja vestlusagent.

Kõiki neid seadmeid kasutatakse turul aktiivselt ja nüüd kasutatakse neid selleks, et panna tarbijaid oma platvormidel reklaamitud tooteid ostma. Abi ostjatele: Ühe hiljutise uuringu kohaselt kasutatakse selles digitaalses maailmas üle 3.

Ilmastikukaubanduse strateegiad Aktsiate valikute piiriulene maksustamine

Kui arvestada ainult Ameerika Ühendriikide andmeid, siis on digitaalsete hääleabiliste kasutajaid peaaegu ,8 miljonit, keskmiselt üks kord kuus. Häälassistendid võivad esineda erinevates vormides, näiteks mobiilseadmes või Bluetooth-kõlaris nagu "Alexa" või nutitelefonides ja arvutites manustatud tarkvaraagentides, näiteks "Cortana" või "Catalina".

Kõige populaarsemad hääleassistendi funktsioonid, millele kasutajad juurde pääsevad, on muusika mängimine, nutiseadmete juhtimine, ilmastikuteabe edastamine, üldteadmistega seotud küsimustele vastamine ja häirete seadistamine. Kuid tehisintellekti ja masinõppimistehnoloogiate hiljutiste edusammudega on Bitmexi marginaali kauplemise strateegia abiliste kasutamine äritegevuseks kasvanud.

Real Amazon Seller $8M+ Gets Honest About Kevin David

Tänapäeval nähakse digitaalseid abimehi kui uut kokkupuutepunkti, mis võimaldab tarbijate ja kaubamärkide vahelist uut suhtlemisvormi. Häälekaubandus aitab kasutajatel veebi kaudu tellida häälabiliste abil.

Ilmastikukaubanduse strateegiad Binaarne valik Yang Terpercaya

Tarbijate arv, kes kasutavad ostmiseks nutikõlareid, kasvab kiiresti Ilmastikukaubanduse strateegiad virtuaalseid assistente kasutavate ostjate protsent ei piirdu ühe tootekategooriaga, vaid varieerub laias tootevalikus. Artikli sisu järgib meie põhimõtteid toimetuse eetika. Veast teatamiseks klõpsake nuppu siin. Täielik tee artiklini: Pood uudised » CMS ja tehnoloogia » Häälekaubandus ja selle tagajärjed veebikaubandusele Võite olla huvitatud.