Meie globaalses väärtusahelas iga üksiku üksuse näed talent ja asjatundlikkus annavad meile ületamatu konkurentsieelise. See oli investeerimisaasta, kui me suurendasime oma kapitalikulutusi ja pühendasime osa meie ärituludest eesmärgi ümberpaigutamiseks selles uues jaemüügi ajastul.

Teisel juhul - kui pakkumiste spetsialist esindab osalevat äriühingut - see ei tohiks mitte ainult jälgida erinevaid võimalusi, vaid ka vastata täielikule dokumentidele, mis vastavad kliendi nõuete täitmisele tema hinnapoliitika nõuetele. Lisaks peab see vastama kogu ajakavale ja kontrollige konkursil osalemise tingimuste täitmist. Kvalifikatsioon Seni on praktiliselt haridusasutused, kes valmistuvad selle kutsealal.

Põhilised tööandjad Nõuded: kõrgharidus majanduslik, õiguslik või tehnilinekogemused avalikes tellimustes vähemalt 3 aastatpraktilised teadmised asjakohastest seadustest. Täiendav Trump-kaart on võõrkeelte valdus, kuna see avab ettevõtte võimaluse alustada võistlustel rahvusvahelisel turul. Kudude spetsialisti palk on moodustatud selle potentsiaali alusel. Suurte ettevõtete puhul, kes osalevad pidevalt võistlustes, võib see jõuda sada tuhande rubla juurde.

Muidugi on vaja ka GoPro kauplemisvalik minimaalset ka arvutiprogramme, samuti omadusi nagu täpsus, täpsus, vastutus, sõltumatus, hea töökorraldus, võime ja soov saada uusi kogemusi ja kvalifikatsiooni. Elektrooniliste oksjonite tekkimine ja arendamine viis uue elukutse sündi - pakkumiste spetsialisti. Vaatamata suhtelisele "noortele" on kvalifikatsioon juba suutnud tõestada oma tähtsust. On ebatõenäoline, et isegi tõsine äriühing "nimega" saab osaleda kasumlikus pakkumismenetluses, kui see ei kehti isikule, kes omab teatud kutseoskusi.

Tänapäeval on pakkumiste spetsialistil võimalik mõjutada mitte ainult ettevõtte tegevust, vaid ka selle arengut.

Target Corporation (TGT) 2017. aasta IV kvartali tulukonverentsikõne ülekanne

Mitte mingil juhul ei saa alahinnata oma töö tähtsust, kuna see lahendab keerulise tootmisülesande. Pakkumiste spetsialist Pakkumiste spetsialist nimetatakse töötajaks, kes hõlmab pakkumismenetluse otsingut, korraldamist ja läbiviimist. Sellel elukutsel on mitu nimetust: Tender Manager, kaubanduse juht, kaubanduse spetsialist jne See näeb ette sellise kvalifikatsiooni "konkurentsivõimelise kaubanduse spetsialist".

Tuudude spetsialisti kutsealal tundus tööturule suhteliselt hiljuti. See oli tingitud Venemaa Föderatsiooni nr FZ ja FZ föderaalseaduste vastuvõtmisest, mis reguleeris riigihangete rakendamise protsessi. Tegelikult avas need seadusandliku baasi muutused tee elektroonilise pakkumise teele oksjonid, võistlused. Loomulikult oli ettevõte silmitsi ülesandega leida isik, kes suudab seda teha, see tähendab, et nad vajasid pakkumiste spetsialisti.

Tänapäeval sõltub pakkumiste edu sellest, kui tõhusalt see spetsialist töötab, mille suhtes on moodustatud teatavad kutsekriteeriumid: see ei tohiks mitte ainult tagada ettevõtte edu pakkumiskutse, vaid ka õigusvaldkonnas tegutseda. Loomulikult saab seda õppida spetsiaalsete kursuste ja seminaride külastamisega, kuid tasub arvesse võtta, et nad ise ei anna inimesele täielikke teadmisi.

Pakkumine on väga mahukas teema, mis nõuab suurte seaduste ja Venemaa Föderatsiooni valitsuse seaduste ja otsuste käsitlemist. Kohtunik ise: seaduses nr FZ märkis sätet ja 50 otsust ja seal on ka nn regulatiivdokumendid: tellimusi, tellimusi, selgitusi - mida ei saa ignoreerida liiga. Erilist tähelepanu väärib õiguse nr FZ. Oma rakendamise täitmiseks peaks pakkumiste spetsialist teadma seaduse "konkurentsi kaitse kohta", Venemaa Föderatsiooni tsiviilseadustiku artiklid nende üle ja vähemalt mõned ideed haldusõiguserikkumiste seadustikust Vene Föderatsioon.

Seega on konkurentsivõimelise kaubanduse spetsialistilt nõutav reguleeriva raamistiku teadmised. Ideaalne, kui inimesel on seadusliku hariduse. Aga see ei anna teile sada protsenti edu tagatisi, sest seadused on ebatäiuslikud ja see võimaldab teil leida soodsaid "lünka". Seetõttu saate loota ainult oma pakkumisjuhi professionaalsusele ja kogemustele. Alates sellest, kui õigesti ja professionaalselt otsustab ta otsustada, ettevõtte kasum ja edu hankevaldkonnas ja riigi ja munitsipaal.

Niisiis, pakkumiste spetsialisti ülesanded: võrgus postitatud spetsialiseeritud saitidel moodustavate suundumuste uurimine, sobiva pakkumisettepanekute kindlakstegemine; otsi konkreetseid spetsiifilisi konkreetseid võistlusi ja oksjonid, osalemise ratsionaalsuse määramine; oksjonil osalemiseks vajalike tegevuste läbiviimine; abi pakkumise osalemise taotluste koostamisel, registreerimisel ja esitamisel; konsultatsioonid vajalike dokumentide ettevalmistamise kohta; registreerimine pakkumiste spetsialiseerunud saitidele mis on vajalikud edasiseks akrediteerimiseks võrgumängijate kohta ; praeguste riigihankedokumentide analüüs; pakkumise kontrollimine; läbirääkimiste rakendamine organisatsiooniga, Ian Williams Trading System on pakkumine kirjalik, suuline või elektrooniline vorm.

Teile pakutakse peamist, kuid mitte täielikku pakkumismehi ülesandete loendit. Nimekirjast on selge, et see töötaja peab pakkumusega kaasas olema peaaegu kõigis selle etappides, alustades ettepanekute otsimisest ja majandusliku olukorra analüüsimisest ja kauplemise maksimaalse täieliku kontrolli lõpetamisega. Esimene samm pakkumiste tegemisel on koguda teavet pakkumise kohta ja tuvastada ettevõtte vajadusi selles teenuses GoPro kauplemisvalik aluseks on ülemuste järjekord.

Protsessi peetakse lõpule viidud, kui sellised tingimused on täidetud: sai teavet pakkumise tulemuste kohta; teave toob ettevõtte juhtidele. Reeglina saadetakse GoPro kauplemisvalik tulemuste andmed EIS-is ühtne infosüsteem või kui see on kaubanduslik pakkumine, teavitab klient huvitatud isikuid veebisaidi sõnumi kasutamisel või suuliselt.

Seejärel saadetakse teave profiiliosakonnale e-posti teel CRM-süsteemi kaudu või suuliselt. Kui ettevõte on võitnud, siis esitatakse tulemuste paigutamise kuupäev ja mõned lepingutingimused järelduse summa ja tähtajadmille järel liitub lepingute allkirjastamise eest vastutav spetsialist koostab pangagarantiid ja sõlmib lepingu. Kõige sagedamini on need funktsioonid teostatud või äriühingu advokaat või pakkumiste spetsialist. Kui see on pakkumismenetluse esindaja, loetakse protsess lõpule niipea, kui klient leppis kokku lepingu tingimustega ja allkirjastasid.

Selleks, et äriprotsess jätkaks, on vaja järgida Kaubandusindeksi valikud peamist tingimust - osalemine pakkumismenetluses tuleb kooskõlastada juhtimisega. See protseduur tähendab mitmeid kauplemisvaliku etappi: esmane, teisese ja lõplik. Esmane etapp: pea valib pakkumised vastavalt kehtestatud kriteeriumidele pakkumine, piirkond, hind.

Sekundaarne etapp: pakkumismenetluse juht ja spetsialiseeritud üksuste juhid läbivad valitud ettepanekute analüüsi ja määravad kindlaks nende otstarbekuse, arvestades töötajate ärireiside maksmise võimalikud kulud ja konkurentide madalamad hinnad.

Lõplik etapp: profiiliosakonna spetsialistid analüüsivad täitmise ajastust ja seda hankeid. Pakkumiste juhid sektor uurib konkurentide ettevõtete hindu ja kliendi käitumist varasemate hangete ajal prognoositavate hinnakõikumiste ajal.

Saadud andmete põhjal tehakse oksjonil osalemiseks lõplik otsus see on ettevõtte juhi või profiiliosakonna vastutus. Tendente spetsialist juhib töö kirjeldus, mis on koostatud, võttes arvesse oma volitusi oksjonil kas ta on täielik esindaja ettevõtte või kliendi enampakkumisel.

GoPro kauplemisvalik ta ei tegutse konkursi liikmena, võib kaasata oma funktsionaalsetes kohustustes: nõuete registreerimine, taotluste vastuvõtmine ja nende analüüsimine; koostöö teostatavuse kindlaksmääramine ja kõige sobivamate ettepanekute valik; teavitamise juhtide teavitamine kutsed, kes lükati tagasi kui nende hulgas on ettevõtte jaoks kasumlik ; ülemused pantide esitajate tagasipöördumise kohta; kõigi menetluste ja tegevuste Aritehnoloogiasusteemi nouded protokollide ja rakenduste koostamine ; ettevõtte kulude ja tellimise jälgimine.

On aegu, mil pakkumismenetluse spetsialist peaks töödelda andmete täitmise protsessis ja säilitama kommunikatsiooni portaalidega avaldama ametlikult avalikult teavet võistluste kohta. Kui pakkumise juht on pakkumisettevõtte täielik esindaja, siis lisaks ülaltoodud ülesannetele vastutab ta: pakendipakett; ettepaneku vastavus kliendi esitatud tingimustele; tema ettevõtte pakutavad hinnad; pakkumismenetluse tingimuste täitmine ja ajastus.

Millistel isikuomadustel ja kvalifikatsioonidel peaks olema kauplemise ja pakkumiste spetsialist On vaja arvestada, et oksjonite ja pakkumiste spetsialist ei ole ainult ettevõtte seisukoht. Ettevõtte tulevik sõltub selle töötaja kvalifikatsioonist ja oskustest. Lehekülgedel nagu Coin Market Cap ja Bitcoinity on numbrid veidi erinevad iga veebisaidi kohta, kuid kõik näitavad suurenemist. Hiina riikliku valuuta devalveerimine on väga tõeline ja piirkonna aktsiaturg on regulaarselt fumbling.

Vähem kapitalikontrolliga alternatiivsete turgude liikumine ei ole kaugele teooria, kuna seda on tõestanud sellistes riikides nagu Kreeka. Bitcoin on saanud kulla- ja hõbeda varaga, ja Hiina GoPro kauplemisvalik söövad neid varasid üles. Juani jätkuv devalveerimine võimaldab sellistes kauplemislahendustes nagu Bitcoin olla investorite jaoks suurepärane kauplemisvalik. Mida arvate Hiina mahu kasvust? Andke meile teada järgmistes märkustes. Ta korraldas kollektiivse puhkuseõhtuid ja paljud kunstnikud tulid talle ilma tasumata.

Ainus asi, mida me hurdrated ostsime, et osta puudujääk, et poe baasi müüdi. Kas olete olnud sõbrad? Edastatud ja B. Ta oli sõja veteran, partei juhatuse liige. Alati laual oli lilled lauale Töötajad on alati tärklist mantlid, viisakalt - ajal oli see haruldane.

Tal oli suurepärane perekond: Florida naine, tütar Nad tulid mind külastama, ma tulin nende juurde. Keegi ei saanud ja eeldada kui kõik muutub. Nüüd ütlevad nad, et ta sai Andropovi intriig ohvriks. Kohtul, tema viimases sõnas Sokolov ei tunnistanud end süüdi. Ta lihtsalt ütles, et ta töötas süsteemis ja püüdis teha kõike nii, et inimesed saaksid tooteid tulla ja osta.

Ta oli enne tähtaega, oli suurepärane korraldaja. Midagi ülaosas ei jaganud ja mängis Sokolovi kaarti. Ta sai ohver, kuigi riigis ei olnud selliseid äritöötajaid. Tunne, et vorstide huvides kõndis GoPro kauplemisvalik kõike. Noh, GoPro kauplemisvalik, mitte kõike, mida sa ütled. Aga blot eksisteeris, oli ta täiesti haige oma Arkady Rykin miniatuurides. Näiteks oleme Boris Brunoviga etapi etapi pea. Pärast Ulyanovski kontserti jõudsid nad Ulyanovski toidupoes ja vorst ja kaks piimapudeli pudelit lepiti.

Kuna see puudujääk väljastati kupongidel. Ja meil ei olnud neid. Muideks Mis film on? Lindi aluseks on reaalsed sündmused. Direktor Gastronom No. Arvukuse saladus oli lihtne: direktor on juhtinud tarnijaid parimaid, otsides raha ümbrikega ümbrikud. Ja tal oli raha: ta langetas toodete kadumise ajal peaaegu nullini, kirjutas ta ikka veel "mädanemisest" ja kõhkles kauba ise. Pärast tema vahistamist oli kõik kindlad, et ta valmib minimaalse.

Aga siis vajutasid Juri Andropov Moskva linnavolikogu Moskva linnavolikogu esimeses sekretäriettevõtete direktorit, kelle isik peeti toidukaupade direktoriks. Ta sai ohver partei demonteerimise Direktor - Sergei Ashkenazi. Liige suur Patriootlik sõda anti tellimused ja medalid. Ta töötas taksojuhina, kaubanduses algas müüjaga. Direktor Gastronom nr 1 oli 10 aastat vana.

Arreteeriti Uuringus püüdsin ma rääkida varguse skeemidest, kutsuvad selles osalenud ametnike nimesid, kuid tal ei olnud lubatud lõpetada. Veel neli kohtuasja kostjat sai erinevatele tingimustele.

Esmaspäev - neljapäev, õhtu. Esimene x. Artem Belotov GoPro kauplemisvalik võib pakkuda ostjatele vähe tooteid, mida Nõukogude kodanikud kogu puudujäägi ajastul võib ainult unistada. Doktori vorst ja erinevad kohvi sordid, šokolaad, heeringas, puuviljad ja palju muud. Eliiseevskis eraldi müüakse nn Black Box Office'iga.

Sa võid seda osta näiteks kaaviari. Sellel teemal Gorki tänava toidupoed nüüd Tseverskaya oli kogu riigis tuntud. Inimesed tulid Moskvasse üle kogu nurkade vähemalt imetlema seda arvukust.

Välismaalased "EliSeevsky" näitas Nõukogude Liidu täieliku ja rikkaliku "elu indikaatorina. Frontovik, sõja kangelane, valis ta kaupmehe ja juhtkonna andeid. Sokolov suutis luua "EliSeevsky" pakkumise täiesti sobimatuks kaubandustegevus Sotsialistlikud tingimused. Tarnijate kokkulepete saavutamiseks ei kahetse raha. Samal ajal maksis Sokolovi poe töötajad isiklikke auhindu. Materiaalse edendamise kaudu oli see GoPro kauplemisvalik külastajate teenuse tasemega.

Yuri Andropv algas Oma kanalites riigi julgeolekukomisjoni KGB Androp sai ajakohast teavet tegeliku olukorra kohta. Sokolova arreteeriti Eliseevski direktori jaoks sai see täielikuks üllatuseks. Kuu kuu enne vahistamist, KGB töötajad paigaldatud oma kontoris kuulaja ja videovalvesüsteemide. Selle aja jooksul sai uurijad Sokolovile kolossaalse kompromisse.

Lisaks avastati tema suhted riigi ja partei kõrgetasemeliste juhtidega. Direktor Gastronom nr 1 arreteeriti saades altkäemaksu rubla. Sokolov oli rahulik, mitte närvis. Siis ta arvasin, et mõjukas patroonid tähendaksid. Lõppude lõpuks tegi ta korraga nende jaoks nii palju. Eliiseevski direktori riigi otsimisel avastati 50 tuhat rubla. Samal ajal kinnitas ta, et raha ei ole tema jaoks, vaid on mõeldud teistele inimestele.

 • Mida teeb pakkumise spetsialist. TANDARATRA juhi ametlikud kohustused
 • Arvutage kulude jagamise valikutehingud
 • Shopping Penny Online Leedus
 • Stock-valikute kiirendamise tingimus
 • Helitugevuse erinevuste analuusi strateegia
 • Vaidlused naabritega Sokolovi direktor Eliseevsky isikliku elu.

Aga tõendid Sokolova vastu oli liiga palju. Tema kuritegevuse tõendid sisaldasid telefoniülesandeid "õigete inimestega" ja nn Postmenide tunnistuse suhtes - need, kes kandsid direktori "EliSeevsky" ümbrikud altkäemaksu. Kohtuprotsessi ajal kuulutati välja varguse kolossaalsed kogused ja sellised nimed teatati, et kohtuasi omandas koheselt kõikide liidu kohaldamisala.

Kõrge-profiilist protsessi üksikasjad salvestasid ajakirjanduse ajalehtedes: ajalehtedes ja juhtumil esines kokkupuute artiklid "silmitsi triggerite kohta". Uurijate sõnul veetis Sokolovi ametnikud tohutu raha - umbes poolteist miljonit rubla. Bribes ise olid nii suured tuhat või kümneid tuhandeid rubla ja suhteliselt väikest mitusada rubla.

Sellegipoolest oli gastronomi nr 1 direktor end süüdi. Tema sõnul lahendas ta ainult tarvikute küsimustes vajalike kaupade kauplusesse.

Andropov vajas siiski protsessi ja veendumust niipea kui võimalik on võimalikult range. Korruptsioonivastases võitluses pidi Sokolov olema patuoinat. Mõningate andmete kohaselt lubati Eliiseevski direktorit väidetavalt leevendatav, kui ta nimetab kaasotsust. Süüdistatav võttis välja salajase arhiivist sülearvuti koos kaasosaliste nimedega ja näitasid neid tagajärgedele.

Selle tulemusena sai Sokolovi kaasosalised 11 kuni 14 aastat vangistust. Ta ise ei salvestanud ta. Kõige luksuslikuma riigi poe direktor mõisteti kõrgeima karistuse. Sümboolne Grave Sokolova asub praegu sisestatud kalmistul Moskvas. Väärib märkimist, et Eliiseevsky direktor ei olnud ainus, kes mõisteti kauplemissektorile kõrgemale GoPro kauplemisvalik nendele abistamisele.

Niisiis, Kontrollikoda ei võtnud isegi arvesse asjaolu, et uurimine oli See on regulaarselt GoPro kauplemisvalik valitud hõrgutiste partei ülemise ja loomingulise, teadusliku ja sõjalise eliidi. Nagu selgus, käte kaudu John Mulligan - tegevjuht Tere hommikust kõigile. Sa kuulsid just Brianilt, et Target meeskond andis eelmisel aastal võetud kohustused ja seejärel mõned, alates uute kaupluste püstitamisest olemasolevate ümberehitamiseks, uute täitmisvõimaluste avardamiseks ja võimaluste laiendamiseks, et tooteid meie külalistele veelgi kiiremini saada.

Me muudame oma tegevusi, et kasutada meie kauplusi uutel viisidel, samal ajal kui me pakume jätkuvalt erakordseid kogemusi kaupluses ning see on kõik võimalik nende meeskondade poolt, kes need hooned ellu viivad.

मेरे गाँव का बाजार -- मोहनखाल -- निकिता के साथ शॉपिंग -- मास्क पहनने से कान लंबे हो जायेंगे

Meie kauplustes on rohkem kui meeskonnaliiget, kes on silmitsi silmitsi miljonite külalistega ja kümneid tuhandeid rohkem kulisside taga, luues, tellides, liigutades toodet ja arendades tehnoloogiat, automatiseerimist ja tööriistu, mis võimaldavad meil teenindada külalisi viisil, mida me ei olnud isegi paar aastat tagasi unistanud. Nad on eksperdid, leiutajad ja iga külaliskogemuse taga olevad isiksused ning põhjus, miks me oleme teinud olulisi edusamme meie strateegiate liikumise suunas.

Peaaegu kõik, mida meie meeskond on teinud ja jätkab, on meie kaupluste toetamine, kuna need on hubid - hubid, mis pakuvad suurt GoPro kauplemisvalik, toetavad meie kogukondi ja täidavad digitaalseid tellimusi. Nad on kesksel kohal, kuidas me külalisi tervitame ja inspireerime, ning kuidas me teeme nende sihtpunkti ostmise tõeliselt lihtsaks.

Niisiis, siin on küsimus, mida saan kogu aeg. Tänapäeva digitaalses maailmas, miks investeerida kauplustesse? Ja meie jaoks on ärijuhtum lihtne. Kui digitaalne tellimus saabub, on meil põhimõtteliselt kaks valikut.

Täitke see mõnest mõnest täitekeskusest üle kogu riigi või saatke see kohaliku poe tagaküljel. Meil on õnn, et meil on tõeliselt suurte asukohtade juures rohkem kui kauplust, peamised kinnisvaraobjektid, just tänava kaugusel meie külalistest. Niisiis saame selle kiiremini, ligi kaks päeva kiiremini edastada, kui saadaksime selle piirkondlikust täitmiskeskusest. Lisaks on inventar juba olemas, sest meie kauplustes on kureeritud sortiment, mida me teame, et meie külalised soovivad.

Loomulikult on see sama kaup, mida nad kõige sagedamini võrgus ostavad. Ja kui üks kauplus on üksusest eemal, on meil ka GoPro kauplemisvalik kauplusi, mis aitavad tellimust täita.

 • Kas hiina pöördub bütsentiini kui jüaani väärtused? - Bitcoin
 • Uute aktsiate maksude aktsiaoptsioonid
 • Parim valik aktsiate turustamiseks
 • Kaubelda kulla valikutega vorgus
 • Optsiooni konto kauplemine
 • Pakkumisspetsialisti töökirjeldus sisaldab töötaja peamisi kohustusi, kes peaksid tööajal toimuma.

Veelgi enam, meie kaupluste paindlikkus, kui asjad asuvad, on uskumatult võimas. Sellel viimasel Cyberi esmaspäeval, meie kauplustes saadeti miljoneid tellimusi oma tagaukse kaudu. Ilma selleta oleksime vaja kaks korda rohkem täitmiskeskusi kui täna. Ja kui tipp oli lõppenud, tõusid kauplused tagasi. Niisiis väldime kogu selle kapitali kulutamist uutele rajatistele. Meil oleks tõesti vaja vaid paar nädalat aastas. Nüüd on see kõik suurepärane, kuid siin on tõeline kicker ja ilmselt see, mida sa kõige rohkem hoolid.

Saatmine kauplusest on parim viis digitaalse täitmise kogukulude vähendamiseks. Me kuuleme palju optimeerimisest, korrastamisest, pakkimisest, mis võib aidata muuta online-tellimuse täitmine tõhusamaks. Aga GoPro kauplemisvalik tagasi ja vaadake täitmiskulusid. Täitekeskuse juhtimiseks ja personali töölevõtmiseks on vaja fikseeritud ja muutuvaid kulusid, kuid küsimus ei ole küsimus, et laevandus on suurim.

Muutuvkulude järgimine, kuigi tõesti oluline, saab teid ainult siiani.

Ametlikud kohustused Pakkumiste spetsialist

Kogukulude vähendamiseks ei saa suurt koera ignoreerida. Kohaliku poe kohaletoimetamine optimeerib enim Rahvusvahelised kaubandussusteemi klassid eraldiseisva kulu dollarite kaupa. Ja kuna me ei ole kapitali massiivsesse täitmiskeskusesse vajunud, kaotavad meie üldkulud ja muud püsikulud põhiliselt ära.

Olete kõik näinud meie tugevat digitaalset kasvu ja me loodame, et see jätkub. Niisiis, mingil hetkel peame ehitama mahu haldamiseks rohkem ülesvoolu rajatisi. Aga me pole veel seal. Meie kaupluste kasutamine miljonite tellimuste täitmiseks võimaldab meil neid investeeringuid edasi lükata või mõnda neist vältida.

Ja kuna meie kauplused on kiireim ja kõige tõhusam täitmismeetod, on nad pikemas perspektiivis jätkuvalt meie eelistatud laevanduspunkt. Alumine rida, laevandus meie kauplustes liigub toote kiiremini ja teeme seda oluliselt madalamate kuludega. Ma olen kindel, et keegi teist ei vaja tabelit, et näha, et see on tõesti hea. Sellise ettevõtte jaoks, millel on hästi paigutatud varad juba riigis, on see strateegia täiesti mõistlik.

Kuid kogu tarneahela operatsioon peab seda toetama. Kõik, mida me poodi palume teha, vajavad rohkem toodet kui kunagi varem. Me täiendame riiulid ja täidame digitaalseid tellimusi, kõik ühes hoones samast varude kogumist, nii et toode peab tulema kiiresti ja tihti. Aga poes on juba nii palju juhtunud. Nii GoPro kauplemisvalik trikk on saata neile õigel ajal ja kiiresti ainult õige kogus toodet. Te kõik teate, et GoPro kauplemisvalik meeskond on ehitanud meie tarneahelale täiesti uue operatsioonimudeli.

Eelmisel aastal ütlesin ma teile, et kavatseme muuta toote liikumise paindlikumaks. Eesmärk on võimaldada varude liigutamist mis tahes koguses, olgu see siis juhtum, kaubaalused või üksikud üksused.

Niisiis, me saame täiendada ainult seda, mida me müüsime. See võib tähendada šampoonipudelitega veoauto saatmist ketšupi ja veepakettide kõrval. Saadame poe täpselt selle, mida ta riiuli taastamiseks vajab. See hoiab toote tagumist ruumi Kaubandussusteemi juhuslik kasutuselevott ja muudab meie meeskondade inventari lihtsamaks.

See on mudel, mida oleme katsetanud Kirde jaotuskeskusega ja see töötab. Selle DC toetatud kauplused on vähendanud oma tagaruumi inventari rohkem kui kolmandiku võrra ja lõiganud jaoturivarud poole võrra sellest, mida näeme üle kogu ülejäänud ahela. Loomulikult tegime kõik selle täiesti uue rajatise abil ja laiendame seda operatsiooni, et toetada rohkem kirdeosas asuvaid kauplusi, kuid katsetame ka, kuidas töötada olemasoleva võrgu ümberehitamiseks.

Ja neljandas kvartalis alustavad mitmed DCd selle mudeli arendamiseks. Selleks me skaleerime mõningaid kõige lootustandvamaid robootilisi lahendusi, mida me eelmisel aastal katsetasime. See automaatika võimaldab meil sorteerida ja liigutada suuri üksikute üksuste koguseid, ilma et see tooks meie DC-meeskondadele või kauplustele jätkusuutlikku koormust. Vähem lao taga kaupluse taga on võimalik rohkem ruumi digitaalseks täitmiseks. See mineviku puhkuseperiood, testisime uue kujunduse tagahoovis, kus oli rohkem pakendi jaamu ja pühendatud ruumi, et sorteerida tarneid ja võimsust.

See oli uskumatu. Suurema paigutuse ja protsessiga tegid nad kuni kuus korda rohkem kui aasta varem. Peaaegu iga tellimus, mis tuli nendesse kauplustesse, see päev oli koristatud, pakitud ja valmis 24 tunni jooksul. Sel aastal, et pidada kinni tööstusest kaugeleulatuvast digitaalsest nõudlusest, tutvustame seda uut backroomi disaini enam kui kauplusele ja me töötame operatsiooni ümber rohkem kui s.

See on hea uudis, sest nagu ma juba varem ütlesin, vähendab meie kauplustest rohkem tellimusi, mis vähendab meie kulusid, võimaldades meil kiiremini liikuda ja kiirus on osa meie külastajatest. Kui oleme viimase kahe aasta jooksul oma tegevuses muutusi teinud, oli tellimuse keskmine tarneaeg umbes kaks päeva.

Aga me ei teinud seda piisavalt järjekindlalt, et see lubadus meie külalistele seni. Me kuulutame täna, et pakume tasuta kahepäevase laeva sadu tuhandeid esemeid, liikmelisust ei nõuta. Täiuslikumate täitmisvõimalustega uuendame oma lubadust ja taastame oma ootused võimalike võimaluste kohta. See on pakkumine, mis on veenev ja konkurentsivõimeline ning see on lihtsalt algus. Konkurentsivõimelisusest rääkides oli üks suuremaid hüvesid, mida me eelmisel aastal tegime, meie kiire liikumine samal päeval.

Meie Shipt omandamisega saavutas Target võime pakkuda klientidele tunde või isegi minutit. Me teadsime, et Shipt oli Targetile kohe algusest peale sobiv. Siin on käivitusfirma, mis on läinud Alabama ühest turust rohkem kui 70 turule vaid kolme aasta jooksul.

Niisiis, operatsioon on tugev ja osutunud ulatuslikuks. See on kiirusel põhinev ettevõte, mis keskendub teenindusele, mis tähendab töötamist Shiptiga.

Juba oleme toonud Targeti samal päeval kohaletoimetamise Shipt'i liikmetele üle Kagu- ja Twin Cities'ide ning me liigume peaaegu iga nädal uutele turgudele. Puhkuse ajal oleme esimene jaemüüja, kes pakub samal päeval tarnimist peaaegu kõigis suuremates turgudel.

Nagu te just kuulsite, on Shipt'i ilu see, et see pole ainult tehing. Meie külalised saavad individuaalset teenindust ja hooldust, mida need ostjad pakuvad, erinevalt keegi teistest, kuid samas saavad nad laias valikus tooteid, mis on hinnaga iga päev ja tarnitud tundides.

Samal ajal soovivad külalised meie kauplustesse ja poodidesse siseneda. Külalistele, näiteks Manhattanile, saavad nad osta ainult seda, mida nad saavad koju viia. Eelmisel aastal nägi meie meeskond vajadust ja teadis, et saame GoPro kauplemisvalik. Vaid nädalat hiljem rullisid nad meie Tribeca asukohas New Yorgis, kus külastajad kauplust kauplevad ja maksavad seejärel kindla tasu lühikese kabiini sõidu hinna eest, väga odavalt, väga odavalt, et see tellimus toimuks samal päeval.

Täna pakume tarnimist neljast New Yorgi kauplusest ja külalised armastavad seda. See on kiire ja tõhus ning see on kõik võimalik tänu Grand Junctionilt eelmisel aastal omandatud tehnoloogiale. Platvorm annab igale tellimusele kõige loogilisema kohaliku operaatori, mis võimaldab meil teenust tõhusalt üle ühe kaupluse või turu.

Alates käesoleva aasta kevadest läheme linna veelgi suuremaks, pakkudes teenust veel 25 New Yorgi asukohas ja jõudes nelja kvartalini kõigisse viiesse linna. Samal ajal rullime selle teistesse turgudesse, nagu Boston, Chicago, San Francisco, ja DC Delivery läheb meie külaliste elu lihtsamaks, kuid sama mõttekas, kui meeskonnaliige võib panna valemi ja mähkmed minivõrgu tagaosas, säästes külalist autoistmete mahalaadimiseks.

Eelmisel suvel alustasime katsetamist sõitma kahes linnas. Parkimiskohale jõudis tellimuse vastuvõtmine, kus meie kaupluste meeskonnad käisid tellimuse külastuseks.

Me nägime selle nõudlust kohe ja GoPro kauplemisvalik tagasiside oli valdavalt positiivne. Tegelikult on Drive Upi netoetendaja skoor järjekindlalt üle 80 ning need, kes tunnevad seda mõõdet, teavad, et see on uskumatult kõrge. Sel kevadel, samal ajal kui me võtame Shipti üle kogu riigi, räägime Drive Up'ist, pakkudes teenust aasta lõpuks ligi kauplusesse. Igas täitmisvalikus - tellimine, kättetoimetamine või jalgsi käimine autosse - kauplus on keskel.

Samuti on see endiselt miljonite külaliste sihtkoht igal nädalal, samal ajal kui samal ajal suur osa meie digitaalsest kasvust. Niisiis, peame olema kindlad, et nad on varustatud mõlema tegemiseks. Brian ja ma veetsime palju aega, et külastada kauplusi kogu riigis. Veidi üle aasta tagasi käisime koos mõnede turgudega kokku ja GoPro kauplemisvalik oli selge, et kauplustele, mida me nii tugevasti vajame, oli vaja armastust.

Mitte ainult disain ei vajanud värskendamist - ja sellest tulenevalt mõtlen GoPro kauplemisvalik ja vintage märkide kaotamisele, kuid paljud skeemid ei olnud loodud digitaalse täitmise täitmiseks. Me käisime kauplustes, GoPro kauplemisvalik meeskond hoidis tellimuse vastuvõtupakette tagaruumi koosolekuruumides, sest neil ei olnud ruumi algusesse, või poksikorraldusi mis tahes tagahoovis, mis võiks sobida pakkijaama.

Niisiis, meie poe kujunduse meeskond töötas välja uue prototüübi, mis teeks kõik. Nad muutsid sissepääsud, müügipõrandad ja inventar ümber, et muuta kauplused meie kauplustes lihtsamaks ja inspireerivamaks. At the same time, they extended the order pick up counter, built a Drive Up lane, and rearranged the backroom to handle a growing number of digital orders. In November, we opened a new store in Houston with this latest generation of design.

Vaata järgi. But it won't be the same in every store. We'll adjust and evolve, applying what we learn and leaning into what works. And we will continue to design experience that feels relevant for each location, from cinema lights on the former theater in Brooklyn to big skylights at the store near Sunny UC Irvine. The fulfillment capabilities our stores gain are critical for our strategy, but so is the improved guest experience that comes from updating a store that hasn't been touched in years, and the difference is real.

In addition to the individual stores we're remodeling, we've made investments in key markets. Last year, we remodeled 28 stores across the metro, and guests noticed. The refreshed design is inviting guests to come back in and to shop, and the reviews have been overwhelmingly positive. We saw with Dallas and with LA 25 a few years ago that we can learn a lot from putting our latest thinking into one market.

So, this year, we'll go big in our hometown and remodel nearly 30 stores in the Twin Cities, on our way to putting the latest design into all area stores over the next few years.

Kas hiina pöördub bütsentiini kui jüaani väärtused? Valuuta devalveerimine on möödunud kuu jooksul vähenenud. Riigivääringute komisjon on tellinud tellinud finantsasutustel tõhustama kapitali väljavoolu kontrolli ja tasakaalu kontrolli. Piirkondliku valuuta sõjad on toonud kaasa tohutu rahapakkumise, nagu Hiina esmaspäevasel hõbedal esinevad kangad, ja näeb olevat väga karmi finantsnädalat. See on tekitanud huvi alternatiivsete valuutaautode üle ja Hiina kogukonto Bitcoinis on kasvanud.

Even as we reimagine our existing stores, we're continuing to find opportunities to bring an elevated experience to new guests, and we're doing that GoPro kauplemisvalik our small format stores. The flexible design allowed us to open in areas where our traditional big box footprint simply GoPro kauplemisvalik fit -- city centers, dense neighborhoods, even college campuses. They bring us into new markets like Vermont, which will officially put us in all 50 states, and closer to new guests, like students at the University of Cincinnati and Penn State.

Part of joining a new community is being a good neighbor. So, our teams go deep into those neighborhoods to really know those guests and tailor the experience to what they need. It's a capability we built and refined over time. You can see that most easily with our assortment. Of course, we've got portable electronics and mac and cheese in our campus stores.

But we also get specific to a neighborhood, even within the same city. Chicago is a great example. The assortment in our Lakeview Aspen store is focused on baby and kids Alusta investeerimist Bitcoins, because that's what those guests buy most, while just seven blocks away, Lakeview Belmont over-indexes on top selling categories like home décor and liquor.

Last year, we opened nearly 30 small format stores, doubling the number we'd opened up to that point. This year, we'll add another In fact, we're opening a few of them tomorrow in DC, Boston, and Chicago, and we will do another 30 inputting us on pace to operate more than small formats by the end of next year so we can meet the needs of even more guests across the country.

Now, all that said, it's the team inside those buildings that make us Target, and our teams work hard to deliver for our guests and serve our communities every single day. So, we're continuing to invest GoPro kauplemisvalik them. And while pay is important, our investment goes deeper than that. We're also giving our team opportunities to develop and use new skills that offer outstanding guest service while also building the basket.

Gone are the days when a team member shows up on Monday to work on apparel and Wednesday to work on electronics. Instead, we're placing people based on their interests and their background, and providing data and paid training to help them truly be specialists in their areas. In fact, we've committed hundreds of thousands of payroll hours for training that helps them succeed in their jobs but also in their careers. Samal ajal anname neile tööriistad poe külastajate paremaks teenindamiseks.

Eelmisel aastal alustasime meeskonnaliikme seadmega rakendust, mis võimaldas neil tellida külalistele midagi, kui nad soovisid, et nende kaup ei oleks. See puhkuseperiood salvestas müügi ja laiendas vahekäiku tuhandetele külalistele.

Ja peagi, meie meeskond kasutab sama tehnoloogiat, et päästa külalisi reas seisma. Kui kassakaardid on täis, saavad meie meeskond kasutada seadmeid, et anda rohkem müügikohas.

Nad suudavad helistada kohapeal täies järjekorras, katkestada liinid ja säästa aega. See on lihtsalt üks viis, kuidas nad on varustatud, et muuta külaliste kogemus lihtsamaks ja mugavamaks. Oleme alati öelnud, et külaline on kõik, mida me teeme. Niisiis on mõistlik, et meie kauplust naabruses üle kogu riigi on kesksel kohal, kuidas seda teeme. Sellepärast näete, et meie edusammud jätkavad meie kaupluste toetamist, olgu see siis tarneahela ajakohastamine, uute väikeste formaatide ülesehitamine, digitaalsetele võimetele tuginemine või, mis kõige tähtsam, meie meeskonda investeerimine.

Just nagu Brian ütles, milline on aasta erinevus. Aasta tagasi toimunud koosolekust tulles olime kindlad, et oleme õigel teel.

Sellel teemal

Sellegipoolest me teadsime, et oleksime mõneks ajaks "näitama mulle" lugu. Peame alustama mõningate punktide asetamist lauale, et näidata, et meie strateegia toimib ja nüüd hakkas see juhtuma. Aga lubage mul olla selge, ma tean, et mõned teist, me jääme ikka veel "näitama mulle" lugu ja me oleme kindlad meie teekonnas. Aga ma arvan, et me kõik nõustume, me oleme täna väga erinevas kohas.

Eelmisel aastal oli algus mitmeaastastest jõupingutustest püstitada oma äri pikaajaliseks kasumlikuks kasvuks. See oli investeerimisaasta, kui me suurendasime oma kapitalikulutusi ja pühendasime osa meie ärituludest eesmärgi ümberpaigutamiseks selles uues jaemüügi ajastul. Vaadates tagasi, olen rõõmus, kui ütlesin, et tegime kõik need investeeringud ja rohkem ning nende investeeringutega. Ja pärast meie investeeringuid hinnale paremale iga päev, märkasid meie külalised.

Meie müügiga igapäevaste madalate hindadega võrreldes oleme Ja lõpuks, kõige olulisem meetriline, külaliste liiklus kiirenes aasta edenedes. Eelmisel aastal GoPro kauplemisvalik, et Meie prioriteedid jäävad samaks, kuid meie tempos näete kiiret kiirendust. Selle kiirenduse toetamiseks kasvatame tänavu oma kapitaliinvesteeringuid üle 3 miljardi dollari.

Diferentseeritud ostukogemuse saamiseks kolmekordistame meie ümberehitusprogrammi suurust. Avame uues naabruses rohkem kui 30 väikeseformaadilist kauplust. Laiendame täitmisvõimalusi uutele turgudele üle kogu riigi, sealhulgas Drive Up'i ja Shipt'i omandamise poolt võimaldatud samal päeval. Me ehitame Parim vaba valik tarkvara rohkemate tellimuste saatmiseks meie kauplustest, suurendades kiirust ja vähendades kulusid.

Jätkame investeerimist oma tarneahelasse, et suurendada kaupluse täiendamist ja digitaalset täitmist. Me eristame eksklusiivsemate kaubamärkidega, kombineerituna meie kureeritud sortimendiga. Ja me jätkame igapäevaste hindade ja soodustuste õige tasakaalu jälgimist ja säilitamist GoPro kauplemisvalik kaupa. Need on olulised investeeringud tuleviku sihtmärgi loomiseks, mis asetab selle ettevõtte kasvuks See peegeldab mitut kasumit, sealhulgas meie ümberkujundamisprogrammist tulenevat kiirendatud amortisatsiooni, jätkuvat kulude surve, mis tuleneb meie uute täitmisvõimaluste kiirest kasutuselevõtust, pidevatest palgainvesteeringutest pingelise tööjõuturu ees kogu riigis ja eelmise aasta hinna mõjust investeeringuid, mis aastaseks muutuvad aastail Erinevalt eelmisest aastast ootame siiski, et need surve kompenseeritakse enamasti meie äritegevuse mitmesuguste tiibade abil, sealhulgas meie kõrge marginaali kategooriate jätkuva tugevuse segatugevus, madalamad kulutused digitaalsele täitmisele, mida põhjustab meie tarneahel, tagasihoidlik kulu Võrreldava müügi madala ühekohalise kasvuga kaasneb võimendav mõju ja loomulikult jätkub kulude kontroll kogu meie tegevuse aspektis.

Ja lõpuks, lisaks ärituludele, eeldame, et jätkub keskendumine distsiplineeritud kapitali kasutuselevõtule madalamate intressikulude ja tagasihoidliku EPS finantsvõimenduse kaudu aktsiate tagasiostmisel.