Küll aga peab ütlema, et palju see mängijatele raha tagasi ei anna. Kõik on maailmas hästituntud mängustuudiod, mille seast leiad kindlasti ka oma lemmiku. Boonus vabastatakse osade kaupa.

BETSAFE boonuskood

Boonuse saad aktiveerida boonuskoodi abil, logides kontole ja minnes Minu pokker lehele. Kogu boonuse vabastamiseks BETSAFE boonuskood aega 60 päeva alates boonuse aktiveerimisest. Ühe kliendi kohta on lubatud valida üks Esmase sissemakse boonus.

BETSAFE boonuskood

Valida saad vaid ühe pakutavate Esmase sissemakse boonuste seast. Enne esmase sissemakse boonuse aktiveerimist pead omale tegema pokkeri aliase.

BETSAFE boonuskood

Boonus vabastatakse osade kaupa. Pärast vabastamiseks määratud tingimuste täitmist kantakse selle osa summa Sinu pokkerikontole.

BETSAFE boonuskood

Boonuse vabastamise progressi näed pokkeritoas My Account lehel. Betsafe'i pokkerituba on osa iPoker ülemaailmsest pokkeritubade võrgust ja tänu sellele ei ole seal kunagi puudust mängijatest. Uutele mängijatele saadaval suur tervitusboonus!

BETSAFE boonuskood

Lisaks on saadaval palju erinevaid põnevaid kampaaniaid. Betsafe on ka Baltimaade internetipokkeri meistrivõistluste ametlik pokkerituba.

Samuti saab Betsafe saidil teha spordiennustusi nii ülemaailmse kui ka Eesti kohaliku spordi kohta ning teha panuseid reaalajas toimuvatele spordivõistlustele, jälgides neid teleri, arvuti või raadio vahendusel.

BETSAFE boonuskood

Omab Eestis litsentsi: Jah.