Beebi kategooria atribuut, räägime kõigepealt beebi kategooriast. Muutke algse beebi A põhjal põhipilti, atribuute ja üksikasju, kuid lapse ID ja link on endiselt sama mis varem, kuid seestpoolt toodet enam ei ole. Taobao tavalistes operatsioonides vältida mõnda reegli miinivälja? Kui artikli andmetes on vale teksti teisendamine või vale teave rikkumiste kohta, võtke kustutamiseks ja kohandamiseks ühendust.

Kuidas väldib Taobao tegevus reeglina miinivälja? Millised on aspektid? Paljudel Taobao lünki varem ära kasutanud müüjatel on üha raskem teha. Taobao tavalistes operatsioonides vältida mõnda reegli miinivälja? Millised on konkreetsed aspektid? Vale kauplemine Sõltumata sellest, kas tegemist on e-kaubandusettevõtetega või neist, kes pole e-kaubandusettevõtted, teavad peaaegu kõik juba valetehingute mõiste tähendust.

Viimastel Ostutundide valikutehingud Ostutundide valikutehingud paljudel müüjatel olla tellimuste pühkimisel mõju. Kuid tehnoloogia edenedes ja reeglite täiustamisel saab Taobao platvorm valetehingute avastamiseks läbi viia Ostutundide valikutehingud üle kahesaja mõõtme; koos viimase kahe aasta jooksul käivitatud tuhandete inimestega, kui valetehingud jätkuvad, võib see kahjustab meie poodi ja Beebi olemasolevad rahvahulgamärgid, täpse liikluse kadu, see kaalub kasumi üles ja siseneb nõiaringi protsessi.

Teiseks vahetage last Selline käitumine toimub tavaliselt hooajalistes tööstusharudes, näiteks rõivatööstuses.

Hooaegade ja aastaaegade vaheldumise tõttu ei saa poes olev laps enam müüa, kuid mõned müüjad näevad imiku rasket tööd varajases staadiumis.

💖 TOP 5 FAVORITE Scented Lotions 🧴 - Smarties Reviews

Kogunenud müügi ja hindamisega ei suutnud ma last A asendada lapsega B. Muutke algse beebi A põhjal põhipilti, atribuute ja üksikasju, kuid lapse ID ja link on endiselt sama mis varem, kuid seestpoolt toodet enam ei ole.

Originaal on täielikult asendatud. Selline käitumine on ka Taobao mahasurumise peamine eesmärk. Peame seda oma igapäevases tegevuses vältima.

Artiklite arhiiv

Mõnikord peab meie beebi tegema optimeerimistoimingu, kuid kuna süsteem on üsna range, peame optimeerimisel operatsioonide valeks hindamiseks vältima süsteemi järgmisi punkte: 1. Muutke pealkirja vähemalt üks kord enam kui tunnise intervalliga ja hoidke seda kuue sõna sees iga kord, kui seda muudate. Muidugi on kõige parem seda muuta iga kord, kui riiulilt maha tulete.

Muutke põhipilti, ainult üks pilt korraga, iga aja vahe on üle 24 tunni ja esimest põhipilti ei saa vahetada, esimese pildi abil saate järgmise pildi asendada järgmises päev Reguleerige järjestust ja kohandage see esimese põhipildi asendisse. Üksikasjade lehe muutmiseks kulub iga muudatuse jaoks ka rohkem kui 24 tundi ja iga muudatus ei tohiks ületada kolmandikku üksikasjade lehe kogupikkusest.

Beebi hind, see mõjutab tõsiselt beebi kaalu. Üldiselt ei ole soovitatav seda muuta. Hind määratakse korraga riiulitele asetades ja hinda saab reguleerida allahindlustööriistad hiljem. Beebi kategooria atribuut, räägime kõigepealt beebi kategooriast. Seda ei tohi kindlasti muuta ja imiku atribuuti Ostutundide valikutehingud tohiks liiga sageli muuta. Ostutundide valikutehingud

Tegelike toimingute jagamine valetehingute kaebuste kohta saidil kirjastuskunst.ee - iTNewsZ 资讯

Viimane asi, mida öelda, on Taobaobaby peamine pilt, pealkiri ja üksikasjad. Kolm, korrake poeriiuleid Sama üksus avaldatakse kaks või enam korda ja sellel on mitu tootelinki. Sel juhul hindab Taobao platvorm seda otse korduva levitamisena ja kustutab üksuse. Kui üksus on tõepoolest erinev, võime kasutada erinevat pealkirja erinev põhipilt, nii et süsteem ei hindaks korduvat jaotust. Neli valesti paigutatud kategooriat Kui tootekategooria on vales kohas, põhjustab see otsingu märksõnade otsest sobimatust, liikluse puudumist ja mõjutab ka järgnevaid reklaamitoiminguid, näiteks rongide, asjakohasuse, sobitamise jms kaudu ning osaleb Ostutundide valikutehingud tegevuses.

Viis, hinna petmine Hinnapettusi on kahte tüüpi. Esimene on beebi vahemikuhind. Igal lapsel on vastav SUK-i teave. Kui beebi atribuudid, spetsifikatsioonid ja mudelid on erinevad, on vastavad hinnad erinevad, siis üks neist on SUK If hind on madalam kui normaalväärtus, määrab süsteem petmise.

Kui selline petmine toimub, langetatakse laps alla, mis mõjutab paremusjärjestust ja müüki.

Teine on see, et beebi hinnast on tõsiselt kõrvale kaldutud toote enda hinnast, mis ei vasta turuolukorrale. Näiteks on mobiiltelefoni hind ainult üks jüaan. See on turuolukorraga täiesti vastuolus tööstusele ning seda vähendatakse ka. Kuus, kaubamärgisõnade kuritarvitamine Kui kaubamärgisõna kuritarvitatakse, hinnatakse seda pärast süsteemi tabamist või kaebuse esitamist võltsmüügiks, beebi kustutatakse otse, punktid lahutatakse ja kaupluse õigused vähenevad.

See võtab kaua aega - lühiajaline mõju ja halb käitumine sulgeb poe otse. Seitse, valepropaganda Kui toote tutvustamise ja reklaamimise ajal ütlesin, milliseid lisavarustust antakse, aga tegelikult ma seda ei teinud.

Teine on see, et toote omadustega on liialdatud. Beebil Ostutundide valikutehingud funktsioone tegelikult pole. Need on väga tõsised probleemid ja mõned madalal tasemel vead. Tuleb vältida mõningaid Taobao otseselt keelatud toiminguid, nagu näiteks seitse ülaltoodud punkti.

Kui see selgelt teadaolevate vigade tõttu põhjustab see tõsiseid tagajärgi, näiteks poe otsene sulgemine ja enam enda oma Kahju, et isikutunnistus on poe avanud, nii et ärge kunagi puudutage midagi, mida te ei saa puudutada. Kui artikli andmetes on tekstitõlkes Ostutundide valikutehingud või rikkumisi, võtke kustutamiseks ja parandamiseks ühendust. Hankige kohe ostukupongid:.