Ameerika Ühendriikide maksusüsteemi peamine tunnus on maksustamise järkjärguline olemus, mis võimaldab arvutada maksude intressimäära vastavalt isiku või ettevõtte tulutasemele. Töötasu maksud saadetakse sotsiaalkindlustuse vajadustele. Kui maksumaksja müüb peaaegu igasuguseid investeeringuid, mõistavad nad kasumit või kahjumit - nad teenivad raha või kaotavad raha, kui müüvad vähem kui vara, mille nad on vara investeerinud. Maksud - on turumajanduse juhtimise peamine hoob, ilma milleta on võimatu riigi jõukust ette kujutada. Teine erinevus võib olla otseste maksude ülekaal Ameerika Ühendriikides ja kaudsed maksud Venemaal. Nende hulka võivad kuuluda: selle numbri saavutamiseks, sealhulgas: Õppelaenu intressid, kvalifitseeritud õppekulud ning õppemaksu ja tasude mahaarvamine Poole teie füüsilisest isikust ettevõtja maksude mahaarvamine IRA kaastööd.

Netoinvesteeringute tulumaks ja Ameerika Ühendriikide maksusüsteemi võrdlus USA maksusüsteem on praegu üks kõige arenenumaid maailmas. Ühiskonna majanduslikult kõige aktiivsematest kihtidest võetavate tasude arvelt pakutakse suuremat osa föderaalsest eelarvest. Ameerika maksusüsteem peegeldab kõige paremini kapitalistlikku lähenemist maksukogumisele.

Investeerimistulu tulumaksu alused

Tänu viimaste tüübile ja tasemetele, samuti mitmetele soodustustele ja soodustustele kaitsmata ühiskonnarühmadele, võimaldab USA Rahvusassambleel jagada rahva koormust arukalt ja täiendada riigikassa õigeaegselt. Lisateavet maksude maksmise kohta Ameerika Ühendriikides ja milliseid makseid on olemas, saate sellest artiklist õppida. Lühike ajalooekskursioon Maksud on peamine Netoinvesteeringute tulumaks, millega riik mõjutab turumajandust.

Aktiivsed volakirjade kauplemise strateegiad holmavad Binaarsed Valikud strateegia algajatele

Ameerika Ühendriikides, mis on föderaalriik, kasutatakse kolme taseme maksukogumise süsteemi. Aga ta ilmus muidugi mitte kohe. Selline süsteem ei täitnud väga tõhusalt riigi riigikassa, nii et Selle aja jooksul anti riigi majanduspoliitika prioriteediks vaheldumisi maksukohustuste nõrgenemine, et stimuleerida turusüsteemi, seejärel suurendada maksukulusid eelarvepuudujäägi kõrvaldamiseks.

Kennedy maksumäärasid, et pikemas perspektiivis maksukulusid suurendada.

Kuid see meede avaldas vaid ajutist mõju: pärast paari aasta möödumist lõpetas majandus taas kasvamise ning Vietnami sõjategevus tõi kaasa märkimisväärse finantsstabiilsuse. Finantskeskkond on taas stabiilne. Reagani valitsemise ajal võeti vastu mitu maksuseadust.

Internetis parim raha teenimiseks Kauplemisstrateegia on pikk

Sellele vaatamata jäi kodanike koormus sel perioodil üsna kõrge, kuid samal ajal suurenes ka sotsiaalkindlustuse tõhusus. Ometi ei suutnud Reagani administratsioon eelarvepuudujääki täielikult kõrvaldada, seega pidi George W. Bush tõstma tulumaksu. Pikaajalise liikumise tulemusena on USA maksusüsteem lõpuks jõudnud teatud tasakaalu.

Suurendades ettevõtte tulumaksu ja kehtestades vaeste jaoks maksusoodustuste süsteemi, on Ameerika suutnud saavutada mudeli, milles majandus aktiivselt areneb ja eelarve on endiselt täis. Ameerika Ühendriikides kasutatakse paralleelselt kõiki maksude liike. Selle tulemusena võib üks isik maksta mitut liiki tulumaksu ja mitut liiki kinnisvaramaksu näiteks kohalikul ja föderaalsel tasandil.

Föderaalsetel maksudel, riiklikel maksudel ja kohalikel maksudel on Netoinvesteeringute tulumaks omadused ja põhimõtted.

USA maksusüsteem: struktuur, omadused ja omadused - Maksud

Vaadake neid üksikasjalikumalt. USA eelarve aluseks on föderaalsed maksud. Nad - kõige olulisem osa kõigist lõivudest Ameerikas. Föderaalsel tasandil nõutakse tulumaksu, ettevõtte ja pärandi, tolli, aktsiisi ja sotsiaalkindlustusmaksude sissenõudmist.

USA maksusüsteemi struktuur

Föderaalne arvutatakse progressiivsel skaalal. Esimesed dollarit ei maksustata tulumaksuga, mis võimaldab elanikkonnal oma sissetulekut järk-järgult suurendada ilma oluliste mahaarvamisteta.

Loogika on lihtne: mida rohkem raha saad, seda rohkem peate riigile andma. Riigi maksuteenusel on täielik maksualane sõltumatus ja ta saab oma territooriumil tasusid iseseisvalt reguleerida.

Lühike ajalooekskursioon

Nende tulude arvelt tagavad riigid nende arengu. Kõige kõrgema elukvaliteediga Ameerika kõige populaarsematel riikidel on sellel tasemel üsna kõrged maksud. Esimene koht on müügist saadud maksud. Teine olulisim on tulu ja pärast seda - ettevõtte tulumaks.

NETOINVESTEERINGU TULUMAKS: MIS SEE ON JA KUIDAS SEE TööTAB - ÄRI -

Ameerika Ühendriikide munitsipaalmaksud on Rahvusassamblees eraldi tasemel. Nende maksete tõttu lisavad linnad oma eelarve.

Allaarsti ja juhtivaid naitajaid kaubanduses Varuvoimalused vorreldes investeerimata

Erinevalt riigi maksudest on kohalikud tasud vaid väike osa linna eelarvest. Enamik neist saavad toetusi ja toetusi. Isegi Ameerika pealinn - Washington - ei suuda oma kulusid iseseisvalt katta.

Mis asemel binaarseid voimalusi Kaubandusstrateegiate psuhholoogia

Kinnisvaramaks on kohalike tasude prioriteetne maks. Loomulikult peaks selline tohutu finantskiht korraldama kellegi poolt. Maksude maksmata jätmine Ameerikas on üsna tõsine kuritegu, mille eest te võite teenida aastaid vanglas.

OTSE: EMTA 2020. aasta lõpetajate kontsertaktus (algus 0:16:00)

Maksustamise põhimõtted USA maksusüsteemi ei peeta maailma kõige arenenumaks ja keerukamaks. See põhineb arvukatel põhimõtetel, mida on alati täheldatud uute seaduste väljatöötamisel ja maksumaksete tekkimisel.