Eestis on kaubandus tööstuse järel suuruselt teine sektor. Ligi 12 inimest on kaupluste juhatajad, ostujuhid, piirkonna ja teenindusjuhid, üle inimese töötab müügiesindajate või kliendihalduritena, üle tegelevad turunduse valdkonnaga.

Toetuse maksimaalne suurus on 25 protsenti ühe kuu rendisummast.

On olemas voimalusi

Renditoetust saab taotleda kaubandus- ja teenindusettevõtja, kes kasutab rendi- või üürilepingu alusel kaubandus- või teeninduspinda kaubanduskeskuses, mis oli peaministri Toetust on võimalik taotleda ka väljaspool kaubanduskeskust asuvat laste mängutuba pidaval kaubandus- või teenindusettevõtjal. Toetust ei maksta toidukauplustele, apteekidele, pangakontoritele, telekommunikatsiooniettevõtete müügikohtadele, pakiautomaatidele ning postkontoritele. Toetuse suurus ühe kaubandus- või teenindusettevõtja käitise kohta on võrdne üürileandja poolt lepingu järgsest ühe kuu üüri- või rendisummast tehtud soodustusega, kuid mitte rohkem kui 25 protsenti lepingu järgsest ühe kuu rendist, mis kehtis veebruaris Käitis on koht, kus kaubandus- või teenindusettevõtja vahetult pakub ja müüb kaupa või teenust.

Gore Tan Se Sarakta Jaye Dj Mix - Old Is Gold Dj Mix - Dj Sonu Begampur

Toetuse minimaalne suurus on eurot käitise kohta. Toetuse saamiseks peab ettevõtja maksustatav käive olema Lisaks peab ettevõtja täitma veel muid tingimusi.

Automatiseeritud kauplemissusteemide kaitamine

Toetust saab Jaga kaubandusettevotted EAS kaudu, kuid hetkel ei ole taotlemine veel avatud. EAS annab taotlusvooru avamisest teada oma veebilehel ja e-teeninduses. Toetusmeetme kogueelarve on 4 miljonit eurot.

Sihtvoimalused Strateegiad

Renditoetuse tingimustega saab lähemalt tutvuda SIIN.