Vaateid igaks elujuhtumiks. Seotud artiklid. Piisav uni on hea tervise oluline mõjutaja.

iOS 11 – Vikipeedia

Mõõda oma vere hapnikusisaldust uue innovaatilise anduri ja rakenduse abil. Täiustatud alati sisselülitatud Retina-ekraanil saad kiire ülevaate oma treeningunäitajatest. Apple Watch Series 6 toob aktiivsema elustiili ja paremad suhtlusvõimalused su käeulatusse. Verehapnik Innovatsiooni värske hingamine.

Vere hapnikusisaldus on su üldise heaolu üks põhinäitajaid. See aitab mõista, kui hästi omastab keha hapnikku ja kui palju hapnikku kantakse kehasse laiali. Apple Watch Series 6 uus erakordne andur ja rakendus võimaldavad sul mõõta nõudmisel oma Applei voimalused hapnikusisaldust ning teha nii päeval kui öösel taustmõõtmisi.

Uus ülevaade. Uus vere hapnikusisalduse andur asub täielikult uuendatud tagakristallil ning koosneb neljast LED-tulede klastrist ja neljast fotodioodist. Koos rakendusega Blood Oxygen suudab see mõõta sinu vere hapnikusisaldust otse randmelt. Sügavalt valgustav.

Mõõda oma vere hapnikusisaldust uue innovaatilise anduri ja rakenduse abil.

Rohelised, punased ja infrapunaleedid valgustavad su randmel olevaid veresooni ning fotodioodid mõõdavad tagasi peegelduva valguse hulka. Täiustatud algoritmidega mõõdetakse seejärel vere värvi, mis näitab selles oleva hapniku hulka. Teave rakenduse Blood Oxygen kasutamise kohta Uus andur. Südame rütm Hoolib südamest. Ebatavaliselt kõrge või madal pulss ja südame rütmihäired ehk Applei voimalused võivad viidata tõsisele tervisehäirele. Paljud inimesed aga ei märka neid sümptomeid, mistõttu jäävad nende põhjused sageli diagnoosimata.

Rakenduse Heart Rate teatiste abil saab Apple Watch Series 6 kontrollida su südant ja hoiatada sind ebaregulaarsuste eest. Nii saad enda eest hoolt kanda ja vajadusel arstiga konsulteerida.

Apple Watch 6 ja Apple Watch SE pakuvad esmakordselt Eestis kõnede ja interneti võimalust

Uni Hea uni on parema päeva algus. Piisav uni on hea tervise oluline mõjutaja. Uus rakendus Sleep aitab sul minna magama iga päeva samal ajal ja jälgida oma magamisharjumusi ööst öösse. Nüüd saad endale luua õige unerutiini ning seda ka järgida.

TD Ameriditrade Kuidas kaubelda voimalusi Stock valiku ladu kodus

Treening Suudab enamat. Et suudaksid rohkem.

See tähendab, et kõik su olulised asjad - fotod, failid, märkmed ja muu - on turvaliselt kaitstud, alati uuendatud ning kõikjal kättesaadavad. See töötab automaatselt, sina saad lihtsalt keskenduda oma tööle.

Kui küsimus on hea vormi saavutamises, peitub jõud teadmistes. Kell motiveerib sind olema aktiivsem ning aitab jälgida oma treeningutulemusi täpsemini kui kunagi varem — nii vees, jõusaalis kui ka jooksuradadel. Series 6 on Apple Watch oma parimas vormis. Et aidata sul saavutada enda parim vorm. Kõik võimalused treenimiseks. Ükskõik milline ka poleks su lemmikspordiala, Apple Watch pakub just sulle sobiva treeningrežiimi.

Vali jooks, ujumine, jooga, jalgrattasõit või muu huvipakkuv spordiala ja hakka mõõtma iga oma liigutust. Kogu info igal sammul. Alati sisselülitatud Retina-ekraan on nüüd 2,5 korda heledam.

Need arvutid oli Wozniak käsitsi ehitatanud. Apple I hakati müüma Apple tehti ümber aktsiaseltsiks 3. Multimiljonär Mike Markkula pakkus oma eksperditeadmisi ärivallas ja samuti dollarit kapitali [8]. Apple II toodi turule

Seda ka õues ning kui su ranne on allapoole suunatud. Nii et isegi kui treenid ereda päikese käes, näed mugavalt oma andmeid rannet tõstmata.

Või tempot aeglustamata. Uutes kõrgustes. Täpsemate liikumisandmete saamiseks jälgib alati sisselülitatud kõrgusmõõtur sinu liikumist eri kõrgustel reaalajas, nii toas kui õues.

Ükskõik kas rühid üles mööda matkarada või kihutad alla suusanõlvast. Motivatsioon Jõud, mis paneb liikuma. Muusika ja netisaated. Kuula just seda, mis paneb sind liikuma. Näiteks 70 miljonit laulu Apple Musicus.

Apple võib iPad Prole lisada hiire kasutamise võimaluse

Leia motivatsiooni vähem istuda, rohkem liigutada ja teha trenni. Päevast päeva. Aktiivsusteabe jagamine.

  1. Apple Inc. – Vikipeedia
  2. Kuidas alustada kauplemist IQ valikul
  3. iCloud – Apple (EE)
  4. Apple võib iPad Prole lisada hiire kasutamise võimaluse | Digigeenius

Jaga oma aktiivsusringe sõprade ja perega, et üksteist innustada. Viimistlused Punane või sinine? Valik on sinu. Solo Loop Tõmba kätte midagi uut. Apple Watch Series 6 valikus on innovaatiline uus õmblusteta rihm, millel pole klambrit ega pannalt.

Valikus on kaks materjali ja üheksa suurust, et leiaksid just oma randmele sobiva.

RSI strateegia selgitas Binaarne kaupmehe bot

Solo Loop. Pehmest ja venivast silikoonkummist Solo Loop on ülimugav, imekerge ning seda on üllatavalt mugav libistada käele ja käelt ära.

Jagade valikud kasutatakse sageli tootajate julgustamiseks Amazon Uus rendiliikide valik Tehingud

Punutud Solo Loop. Silikoonlõimede valmistamisel on kasutatud enam kui 16 Applei voimalused polüestrist niiti, et luua rihm, mis on mitte ainult tekstuurne ja veniv, vaid ka kaunis.

Amla - Benefits \u0026 How to take! - By Dr. Bimal Chhajer - Saaol

Ekraan Alati sees. Säravam kui kunagi varem. Applei voimalused sisselülitatud Retina-ekraan on nüüd oluliselt heledam ka õues, kui su ranne on allapoole suunatud.

Applei voimalused näed numbrilaual olevat teavet hõlpsamini kui kunagi varem, ilma et peaksid kella äratamiseks isegi rannet tõstma.

Alati valmis. Notification Centeri avamiseks libista alla, Control Centeri jaoks üles või vajuta otse komplikatsioonidele - seda kõike ka siis, kui kell on allasuunatud olekus.

Nüüd pole lihtsate tegevuste Kaubanduse signaali diagramm vaja kella äratada, mis on eriti Applei voimalused koosolekul või kui sul on kiire. Uued sihverplaadid Lugematu arv võimalusi.

Vali üks uutest kujundustest ja kohanda seda vastavalt oma tujule, stiilile Sobralike vahendajate valik lemmiktegevusele, et luua täiesti omanäoline vaade.

Apple Inc.

Vaateid igaks elujuhtumiks. Nüüd saad hõlpsasti otsida ja jagada kohandatud sihverplaate, ükskõik kes sa oled või millised on sinu huvid — kogu oluline teave on ühes kohas korraga. Leia oma lemmikud App Store'ist, veebist või suhtlusvõrkudest.