Ei tasu oodata silmiavardavalt uut informatsiooni, küll aga sõnumit, mis on meile kõigile juba teada, aga mille kipume alatasa ära unustama. Maailma on viimase paari aasta jooksul vallutanud finantsvabaduse maania. Liida kokku lähedalt hoitava aktsia väärtused Lähedast aktsiat võib olla keeruline ka ilma ametliku ärianalüüsita hinnata.

Arvutage oma puhasväärtus Kinnisvaraplaani vajaduse hindamise esimene samm on teie netoväärtuse määramine.

Mis juhtus

Siin on põhiline juhend oma netoväärtuse arvutamiseks. Enne alustamist peate netoväärtuse arvutamiseks printima diagrammi.

Masinaoppe susteemi kaubandus Tase 2 valikud Etrade valikud

Kui olete vallaline, loetlege oma nimi esimese veeru ülaosas. Pange tähele ka seda, et kui vara on pealkirjastatud teie tühistatava elukindlustuse nimel, siis peaks see olema loetletud teie veerus.

Pange kokku pangakontode väärtused Võtke välja koopiad kõigi oma pangakontode uusimatest väljavõtetest, sh tšekid, säästud, rahaturud ja CD-d. Kui olete vallaline ja konto on pealkirjastas teie nime, siis lisage veerus väärtus. Lisage investeerimiskontode väärtused Aktsiate netovaartus välja koopiad kõigi oma investeerimiskontode kõige uuematest väljavõtetest, mis pole pensioniplaanid.

Kauplemise strateegiad tehniliste naitajate abil etrade valikudLink.

Hinnangulise hetkeväärtuse määramiseks pöörduge kellegi poole, kellelt börsil kaubeldav võlakiri osteti. USA säästuvõlakirjade jaoks minge Föderaalreservi veebisaidile ja sisestage nende praeguste väärtuste määramiseks võlakirjade teave.

Kui olete hinnangulised väärtused välja selgitanud, sisestage kõigi aktsiate ja võlakirjade koguväärtused diagrammi vastavatesse veergudesse, kasutades panga- ja investeerimiskontode juhiseid. Lisage isiklike asjade väärtused Isiklikud asjad, sealhulgas ehted, kunstiteosed, antiikesemed, autod ja paadid, võivad olla ametliku hindamiseta keerukad.

Binaarne valik mekil IQ Variant koopiate kaupleja

Ehete jms puhul kasutage oma parimat otsustusvõimalust, võttes iga eseme eest makstud summa ja arvestades seejärel kulumist. Väärtuslike antiikesemete jaoks otsige konkreetset eset Internetist, et näha, kas keegi seda veebis ostab ja müüb.

Groupon Stock Options Selgitatud ELi kaubavahetus heitkogustega kauplemise susteemi

Kui olete hinnangulised väärtused välja selgitanud, sisestage kõigi isiklike asjade koguväärtused diagrammi vastavatesse veergudesse, kasutades panga- ja investeerimiskontodele ette nähtud Aktsiate netovaartus, seejärel loetlege jaotises "Kohustused" kõigi nende kirjete alusel laenude kogusumma. Lisage kokku elukindlustuse väärtused Tehke oma elukindlustuse poliisid ja vaadake omaniku ja kindlustatu nimesid ning iga poliisi nimiväärtust.

Kui poliis ei ole tähtajaline poliitika, võtke välja ka hiljutine avaldus ja vaadake selle praegust netosularaha väärtust.

e. teekond rahalise sõltumatuseni

Lisage pensionikontode väärtused Võtke välja koopiad kõigi oma investeerimiskontode viimastest väljavõtetest, mida hoitakse pensionikavades, näiteks IRA-d ja ks. Lisage üksikettevõtja huvide väärtused Üldiselt lisatakse füüsilisest isikust ettevõtjana kuuluvad varad muudesse veergudesse, näiteks pangakontod või isiklikud asjad.

Netoväärtus Exari bilansis on tehing väärtuseks miljonit dollarit. MaxLinear rahastab omandamist oma bilansist sularahaga ja miljoni dollari tähtajaga laenuga. MaxLinear tegevjuht Kishore Seendripu loodab, et tehing toob suurema tulu ja vaba rahavoo: Exari kogemus võimsuse juhtimise ja liidese tehnoloogiate vallas koos ulatusliku levitusplatvormiga peaks võimaldama meil kiirendada meie kasvu, ära kasutada ristmüügivõimalusi ja paremini teenindada kliente.

Lisage partnerluse ja Llc huvide väärtused Partnerlust ja LLC huve on mõnikord ilma ametliku ärihinnanguta keeruline hinnata. Üldiselt peaksite siiski suutma hinnata ettevõtte koguväärtust, liites selle käibevara ja lahutades selle kohustused. Liida kokku lähedalt hoitava aktsia Aktsiate netovaartus Lähedast aktsiat võib olla keeruline ka ilma ametliku ärianalüüsita hinnata.

Kuidas arvutada kogu netoväärtus

Nagu partnerlussuhete ja OÜ-de puhul, peaksite ka ettevõtte praegust väärtust saama hinnata, liites selle vara väärtused ja lahutades selle kohustused. Liida kokku nafta- gaasi- ja mineraalõiguste väärtused Nafta, gaasi ja maavarade õigusi võib olla keeruline ka ilma ametliku hindamiseta hinnata.

Lisa kommentaar Head teed, veebruar, ning järgmise iseseisvuspäevani, armas kodumaa! Mõtelda on mõnus. Just selline võiks minu jaoks olla eelneva kuu loosung. Mõtlesin päris palju elule ja ajale. Leian, et elu on viimase kümnendi jooksul ühe keskmise Lääne inimese jaoks nii mugavaks muutunud, et inimesel sageli puudub vajadus kalkuleeritult mõelda või uurivalt asjadesse süveneda.

Alustuseks vaadake üle kõik nendelt intressidelt saadud väljavõtted või liidake nendelt intressidelt eelmisel aastal saadud tulu. Kui huvi on päritud, uurige pereliikmete käest, kas nad saavad teile hinnangulise väärtuse anda. Kui olete väärtuse välja selgitanud, lisage see panga- ja investeerimiskontode juhiste abil diagrammi vastavasse veergu. Lisage kinnisvara väärtused Kinnisvara võib olla keeruline ka ilma ametliku hindamiseta hinnata.

Õiglase turuväärtuse hinnangu saamiseks vaadake veebisaite, näiteks zillow. Teine ressurss on kinnisvaramaksu arve, mis annab linna või maakonna praeguse hinnangu vara väärtusele.

Igapäevapangandus

Arvutage oma puhasväärtus Nüüd, kui olete diagrammi täitnud, lisage kõik veeru kõik arvud. Järgmisena võtke see summa ja lahutage sellest veerus "Kohustused" loetletud koguarv. Lõpuks võtke see number ja lisage see reale, millel on märge "Net Worth".