Just nemad on Robinhoodi tegelikud kliendid. See lähenemine teeb mõnedes kategooriates haiget maitsvatele töödele, mis tõenäoliselt ei oma sihtrühmale tähtsust. Intressid sularahalt: SogoTrade teenib intressi, kasutades teie kontol olevat sularaha ja tal pole sularaha pühkimise võimalust.

Vikipeedia:Üldine arutelu/Arhiiv 11

Alumine rida Börsil kaubeldavate fondide kasvav populaarsus on jaeinvestoritele avanud võimaluse investeerida nišiturusegmentidesse, nagu näiteks andmed ja infrastruktuur. Tänapäevases tehnoloogiakeskses maailmas on tugevus sõltuvusest ettevõtetest, kes teenivad suurema osa oma tuludest kinnisvara- ja andmeside- ja taristuvaldkonna tehingutest, ning tõenäoliselt kasvab see ka järgmistel aastakümnetel. Selles artiklis vaatleme mõnda diagrammi kogu sektorist ja proovime kindlaks teha, kuidas mõned võivad end positsioneerida jätkuva tõusutendentsi saavutamiseks.

Allpool toodud diagrammi vaadates näete, et pullid on hinnataseme tõustes tõestanud peamise vastupanutaseme kõrgemat hinda.

3 Andme- ja infrastruktuurisektori tõusuga kauplemise viisid

Hinnaaktsioon viimase paari kauplemissessiooni jooksul näidatud sinise ringiga viitab sellele, et pullid kontrollivad hoogu. Kuna fond on turul suhteliselt uus, näete, et päevase libiseva keskmise moodustamiseks on nüüd lihtsalt piisavalt andmepunkte. Bulli krossover ja päevaste libisevate keskmiste vahel, mille väärtus on 25,43 dollarit, on tehniline märk pikaajalise tõusu algusest ja tehnilise analüüsi järgijad võiksid seda taset kasutada peatumiskaotuste tellimuste esitamiseks.

Teised ettevõtjad, kes on riskantsemad, võivad soovida seada oma lühiajaliste suundumuste piiril oma kahjumid madalaima pöördepunkti lähedale 26 dollarile. Equinix, Inc. Ligi 37 miljardi dollari suuruse turuosaga Kaubandusvoimaluste jalgimisloend vähe teisi mängijaid, kes pakuvad laia valikut teenuseid, mis on seotud ettevõtete ühendamisega pilve strateegiatega suuremate omavahel ühendatud andmekeskuste kaudu. Allolevat diagrammi vaadates näete, et pullid saatsid nädala alguses peamise trendijoone kohal oleva hinna, mida tähistab sinine ring.

Bullish hinnaaktsioon näitab selgelt, et pullid kontrollivad hoogu ja paljud aktiivsed kauplejad seavad tõenäoliselt oma sihihinnad Riskihalduse vaatenurgast lähtudes on stoppkaotluse korraldused sentimendi järsu muutuse korral tõenäoliselt alla ,15 dollari.

SogoTrade ülevaade

Turu ülempiiriga 82 miljardit dollarit peetakse seda ka sektori baromeetriks ja see pakub sihtrühma umbes Kaubandusvoimaluste jalgimisloend. Allolevat diagrammi vaadates näete, et aktsiad SRS-dokument valiskaubandussusteemi jaoks ühe tugevaima tõusutrendi piires, mida kõikjal avalikel turgudel leidub, ning aeglaselt aeglustumise väheseid märke on vähe.

Aktiivsed kauplejad, kes järgivad keskmise pöördumise teooriat, võiksid oodata päevase libiseva keskmise poole pöördumist. Nõrkuse vastu ostmine on osutunud Ameerika torni järgijate jaoks Kaubandusvoimaluste jalgimisloend paari aasta jooksul usaldusväärseks strateegiaks ja on tõenäoliselt edasimineku strateegia.

Lisaks sellele, kuigi SRVR-fondi ei järgita piisavalt, viitavad eelpool käsitletud diagrammimustrid sektori lähemale uurimisele ning mõned peamised osalused, näiteks Equinix ja American Tower, võiksid olla hea koht alustamiseks.

  1. Metoodika SogoTrade kehtestas end aktiivse kaupleja odava maaklerina, kes oli nõus loobuma mõnest kellast ja vilest parema hinna eest.
  2. Vikipeedia:Üldine arutelu/Arhiiv 11 – Vikipeedia
  3. Pärast selle käivitamist
  4. Teata ebasobivast posititusest Histogrammi krüptokaubandus kui palju ma pean krüptovaluuta jaoks investeerima bitcoin mixer investeerima Küünlajalg Trading Bible.
  5. Kuidas vabastada tootajate varude valikud
  6. Peidetud kategooriad[ muuda lähteteksti ] Minu eelistustes saab sakist Muud seaded panna linnukese Show hidden categories.
  7. Impulsi valiku strateegia
  8. Alumine rida Börsil kaubeldavate fondide kasvav populaarsus on jaeinvestoritele avanud võimaluse investeerida nišiturusegmentidesse, nagu näiteks andmed ja infrastruktuur.

Selle kirjutamise ajal ei kuulunud Casey Murphy positsiooni ühegi nimetatud vara osas.