Avalehte-PoodEttevõttestKontakt Logi sisse / registreeriOstukorvSoovikorv
Kirjastuskunst.ee/Ettevõttest/Kasutamistingimused

E-pood

Uudised

MINA LOOBUN SUHKRUST. Austraallanna Sarah Wilson räägib lihtsalt ning retseptidega illustreeritult oma loo sellest, ...
Loe pikemalt

Kasutamistingimused

KIRJASTUSE KUNST AS (reg.kood 10333323, Mustamäe tee 5, Tallinn 10616

Veebipoe kasutustingimused

Üldised Tellimistingimused

Üldised tellimistingimused kehtivad Kirjastuse Kunst AS-i (edaspidi nimetatud Kunst) interneti kodulehel www.kirjastuskunst.ee asuva raamatute (edaspidi nimetatud Raamatud) tellimiskeskkonna vahendusel (edaspidi nimetatud E-pood) Raamatute tellimisel tekkivate õigussuhete kohta.

Lisaks reguleerivad Tellija ja Kunsti vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusnormid, E-poe hinnakiri ja väljakujunenud head tavad.

1.Raamatute tellimise kord

1.1 Raamatute tellimiseks ei pea Tellija registreerima end Kunsti e-poe kasutajaks.

1.2. Tellija valib soovitud Raamat(ud), määrab iga Raamatu koguse, Raamatute eest tasumise ning kohaletoimetamise viisi ning sooritab ostu.

1.3. Tellitud Raamatute hinnale lisandub Raamatute kohaletoimetamise tasu vastavalt Tellija poolt valitud kohaletoimetamise viisile.

1.4. Tellija poolt kinnitatud tellimuse eest on Kunstile võimalik tasuda internetipangas.

1.5. Tellimus jõustub peale tellitud Raamatute eest tasutud summa laekumist Kunsti pangakontole. Tellimuse jõustumisest teavitab Kunst Tellijat e-posti vahendusel.

1.6. Tellitud Raamatud toimetab Kunst Tellijale vastavalt Tellija poolt valitud viisile: kas SmartPOSTi pakiautomaadi kaudu või postipakina Eesti Posti vahendusel.

1.7. SmartPOSTi kuller toob Raamatu Tellija poolt valitud pakiautomaati hiljemalt 3 tööpäeva jooksul tellimuse jõustumisest. Tellimuse saabudes pakiautomaati saadetakse Tellija mobiilile ja e-posti aadressile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile,  avaneb pakiautomaadi uks ning Tellija saab paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta SmartPOSTi pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saabumisest Tellija mobiilile ja e-posti aadressile. Väljastamata pakkide kohta saadetakse Tellijatele täiendavalt 2 meeldetuletussõnumit.

1.8.Eesti Posti vahendusel saadab Kunst Raamatud tähtsaadetisena Tellija poolt märgitud aadressile. Tähtsaadetis väljastatakse Tellijale tema elu- või asukohas allkirja vastu. Juhul, kui saadetis ei õnnestu väljastada, jäetakse Tellija postkasti teade, mille alusel väljastatakse saadetis Tellijale kirjas olevast postiasutusest. Postkontoris hoiustatakse saadetisi 7 kalendripäeva postiasutusse saabumise päevast.

2.Registreerumise kord

2.1. Kunsti veebipoe püsikliendiks saamiseks peab Tellija registreerima ennast internetikeskkonnas kasutajaks aadressil www.kirjastuskunst.ee.

2.2. Registreerumiseks on vajalik täita kõik ankeedis tärniga märgitud lahtrid.

2.3. Peale registreerumist saadab Kunst Tellijale tema poolt määratud e-posti aadressile kirja juhistega kasutajakonto aktiveerimiseks.

2.4. Peale kasutajakonto aktiveerimist saab Tellija enda poolt määratud kasutajatunnustega siseneda Kunsti Internetikeskkonda ning esitada Raamatute tellimusi.

2.5 Registreerunud kasutajale laienevad kõik püsikliendi soodustused ja kampaaniate eritingimused.

3. Tellija õigused

3.1. Tellijal on õigus tellida Raamatuid E-poes Kunsti poolt sätestatud hinnaga ja fikseeritud tingimustel.

3.2. Tellijale saadetav Raamat peab olema korrektne ja komplektne ning vastama Kunsti poolt kirjeldatud tingimustele.

3.3. Tellijal on õigus esitada Raamatu tellimust ja Raamatut ennast puudutavaid pretensioone Kunstile aadressil Mustamäe tee 5, Tallinn või e-posti aadressil tellimused(ät)kirjastuskunst.ee 30 kalendripäeva jooksul Raamatu kätte saamisest arvates.

4. Tellija kohustused

4.1. Tellimuse vormistamisel on Tellija kohustatud esitama tellimuse teostamiseks vajalikud andmed: ees- ja perekonnanimi, täpne aadress (tänav, maja nr., krt. nr., postiindeks, linna/asula/ või küla/maakond), kontakttelefon ning e-posti aadress. Kui Tellijaks on juriidiline isik, tuleb lisada firma nimi ning registreerimisnumber.

4.2. Juhul, kui Tellija ja Raamatu saaja on erinevad, peab Tellija esitama punktis 4.1. fikseeritud andmed ka saaja kohta.

4.3. Juhul, kui Tellija esitatud andmed on vigased ja/või mitte-täielikud ning ei vasta punktis 4.1. fikseeritule, ei garanteeri Kunst Raamatu tellimuse nõuetekohast täitmist. Võimaluse korral võtab Kunst Tellijaga ühendust, et täpsustada vigaseid või mittetäielikke andmeid.

4.4. Tellimuse vormistamisel kinnitab Tellija, et on nõus käesolevates üldistes tellimistingimustes sätestatud tingimustega ning kohustub neid täitma

5. Kunsti õigused

5.1. Juhul, kui Tellija ei täida käesolevate üldiste tellimistingimustega talle pandud kohustusi, ei garanteeri Kunst tellimuse jõustumist ja/või nõuetekohast Raamatu saatmist.

5.2. Juhul, kui Tellija ei täida maksekohustust korrektselt on Kunstil õigus avaldada Tellija andmed maksehäirete registris.

6. Kunsti kohustused

6.1. Kunst kohustub Tellijani toimetama korrektse ja komplektse Raamatu.

6.2. Kunst kohustub vastu võtma ja dokumenteerima kõik Tellija pretensioonid.

6.3. Kunst kohustub Tellija pretensiooni lahendama 7 tööpäeva jooksul juhul, kui pretensiooni põhjused on Tellijast mitte sõltuvad. Juhul, kui pretensiooni põhjus on Tellija põhjustatud, peab Tellija selle koheselt kõrvaldama.

6.4. Kunst kohustub välja vahetama Raamatute praakeksemplarid. Kunst vastutab üksnes tootmisvigade jm puuduste eest, mis olid olemas Raamatu üleandmisel Tellijale.

Küsimuste tekkimisel helistage telefonil +372 6411 766 või kirjutage e-posti aadressil: tellimused(ät)kirjastuskunst.ee.