Avalehte-PoodEttevõttestKontakt Logi sisse / registreeriOstukorvSoovikorv
Kirjastuskunst.ee/e-Pood

Uudised

MINA LOOBUN SUHKRUST. Austraallanna Sarah Wilson räägib lihtsalt ning retseptidega illustreeritult oma loo sellest, ...
Loe pikemalt

Mina olen OZZY

Kiirülevaade:

Inglise keelest tõlkinud Hels Hinrikson

Minu kohta on aastate jooksul päris pööraseid asju räägitud.

Mina olen OZZY
Tootekood: 9789949573073
Lao seis: Lao kaup
Hind: €19.00
41559 hindajat

Minu kohta on aastate jooksul päris pööraseid asju räägitud.

Nojah: „Ta hammustas nahkhiirel pea otsast." Jah. „Ta hammustas tuvil pea otsast." Jah. Aga siis kuuled selliseid asju, nagu: „Ozzy läks eile õhtul esinema, aga ei alustanud enne, kui oli viisteist kutsikat tapnud..." Mina ja tapan viisteist kutsikat? Ma armastan kutsikaid. Mul on kodus neid kaheksateist, kurat võtaks. Omal ajal olen ma muidugi lehmi küll tapnud. Ja kanu. Ühel õhtul lasin kodus kanad maha.

Kogu see pöörane värk kummitab mind.
Iga päev minu elust on olnud omaette sündmus. Ma tarvitasin kolmkümmend aastat tapvates kombinatsioonides kärakat ja uimasteid. Elasin üle selle, kui lennuk mind rammis, üledoosid, suguhaigused. Mind on süüdistatud mõrvakatses. Siis sain peaaegu surma, kui sõitsin quad'iga kolmekilomeetrise tunnikiirusega üle pisikese künka.

Minult küsitakse, kuidas ma ikka veel elus olen, ja ma ei oska selle peale midagi öelda. Kui mind oleks lapsepõlves koos teiste minu tänava poistega seina äärde ritta seatud ja minult oleks küsitud, kes meist kuuekümnenda eluaastani elab, kellel on lõpuks viis last, neli lapselast ning majad Buckinghamshire'is ja Bevery Hillsis, ei oleks ma enda peale panustanud, kohe kindlasti mitte. Aga siin ma olen: valmis esimest korda omaenda sõnadega oma lugu rääkima.

Suur osa sellest ei ole ilus jutt.
Ma olen omal ajal päris halbu asju teinud. Mind on alati tumedam pool tõmmanud. Aga ma ei ole saatan. Olen lihtsalt John Osbourne: Astoni töölisklassist pärit poiss, kes tegi tehasetööga lõpparve ja läks lõbusamat elu otsima.

Toote detailid

Mõõtmed 165x240
Lehekülgede arv 376
Teema Biograafia, ajalugu, kultuur ja ühiskond, varia
Ilmumise aasta 2016
Kaane tüüp Kõva köide
ISBN 9789949573073
Autor Ozzy Osbourne ja Chris Aures

Kommentaarid

Charlesflugh
18.07.2017
wh0cd524444 [url=http://evecare.reisen/]evecare[/url] [url=http://elocon.live/]elocon 0.1 cream[/url] [url=http://benicar.world/]find out more[/url] [url=http://famvir.reisen/]famvir for shingles[/url]
counter strike
16.06.2016
Really informative... look frontward to returning counter strike http://megan.tarlog.com/post/202/
counterstrike
04.06.2016
Passion the website-- very user pleasant and whole lots to see! counterstrike http://www.tantad.com/modules.php?name=Your_Account&op=userinfo&username=TeganFaulk
Sinu nimi:
Sinu e-mail:
Kommentaar:

Saada sõbrale

Sinu nimi:
Sinu e-mail:
Sõbra e-mail:

Ostukorv

Teie ostukorv on tühi.

Soovikorv

Teie soovikorv on tühi.