Avalehte-PoodEttevõttestKontakt Logi sisse / registreeriOstukorvSoovikorv
Kirjastuskunst.ee/e-Pood

Uudised

MINA LOOBUN SUHKRUST. Austraallanna Sarah Wilson räägib lihtsalt ning retseptidega illustreeritult oma loo sellest, ...
Loe pikemalt

ESMASÜNDINU

Kiirülevaade:

Inglise keelest tõlkinud MAI TORIM

The New York Timesi menuautori Tosca Lee romaani „Järeltulijad" 2. osa „Esmasündinu" kõneleb Audra Ellisoni võitlusest oma kogukonna ellujäämise eest.

ESMASÜNDINU
Tootekood: 9789949573387
Lao seis: Lao kaup
Hind: €17.00
4623 hindajat

 

The New York Timesi menuautori Tosca Lee romaani „Järeltulijad" 2. osa „Esmasündinu" kõneleb Audra Ellisoni võitlusest oma kogukonna ellujäämise eest. Koos oma armastatu ja ustavate sõpradega on ta sunnitud jälitajate eest riigist riiki põgenema, et lahendada saladus, millest sõltub kõikide järeltulijate tulevik. Kas Audrat painavad küsimused saavad vastuse, kui ta mälu hakkab tasapisi taastuma?

Autor ütleb, et lõppude lõpuks ei räägi ta mitte niivõrd ajaloost kui sellest, mida tähendab elada siin ja praegu - selles ainsas hetkes, mis on olemas. Oluline on see, millele me oma identiteedi rajame ja see, kes me oma maski all tõeliselt oleme.

See on ühtlasi lugu igat tüüpi geniaalsusest, millest mõned on ilmsemad kui teised.
Võib-olla oled sa juba aastaid salaja võidelnud millegagi, mis on teistele nähtamatu? Olgu see siis ATH, sõltuvus, depressioon, ärevus, bipolaarsus, autism, krooniline haigus - mis iganes -, Tosca Lee usub, et see näitab sinu geniaalsust. Seda, mis paneb sind maailma nägema viisil, nagu teistel ei õnnestu.

Tosca Lee: „Kirjutasin selle raamatu meeldetuletuseks, et see, kuidas sina - ja mina - maailma näeme, on tõeline anne. Olete imelised. Teie oletegi järeltulijad."

Toote detailid

Mõõtmed 140x210
Lehekülgede arv 351
Teema Ilukirjandus, varia
Ilmumise aasta 2018
Kaane tüüp Pehme köide
ISBN 9789949573387
Autor Tosca Lee

Kommentaarid

Sinu nimi:
Sinu e-mail:
Kommentaar:

Saada sõbrale

Sinu nimi:
Sinu e-mail:
Sõbra e-mail:

Ostukorv

Teie ostukorv on tühi.

Soovikorv

Teie soovikorv on tühi.