Avalehte-PoodEttevõttestKontakt Logi sisse / registreeriOstukorvSoovikorv
Kirjastuskunst.ee/e-Pood

Uudised

MINA LOOBUN SUHKRUST. Austraallanna Sarah Wilson räägib lihtsalt ning retseptidega illustreeritult oma loo sellest, ...
Loe pikemalt

Õnnesärgis sündinud tüdruk

Kiirülevaade:

Inglise keelest tõlkinud TIIU SAAR

Sellel tüdrukul on vedanud, ta on ju lausa õnnesärgis sündinud! Pärit Chester Springsi keskklassi perekonnast, töötab ta juba 28-aastaselt prestii˛ses naisteajakirjas vanemtoimetajana, on kihlatud rikka finantsvaldkonnas töötava mehega, plaanib oma pulmi Nantucketil, kus asub mehe sugulaste suveresidents, elab Manhattanil Tribeca linnaosas uksehoidjaga majas.

Õnnesärgis sündinud tüdruk
Tootekood: 9789949573097
Lao seis: Lao kaup
Hind: €17.00
9972 hindajat
Sellel tüdrukul on vedanud, ta on ju lausa õnnesärgis sündinud! Pärit Chester Springsi keskklassi perekonnast, töötab ta juba 28-aastaselt prestii˛ses naisteajakirjas vanemtoimetajana, on kihlatud rikka finantsvaldkonnas töötava mehega, plaanib oma pulmi Nantucketil, kus asub mehe sugulaste suveresidents, elab Manhattanil Tribeca linnaosas uksehoidjaga majas. Ta oli õnnega koos juba siis, kui alustas 8. klassis õpinguid Bradley erakoolis Main Line'il - sattus üsna kooliaasta algul kõige popimate õpilaste seltskonda, pääses eluga hirmsatest sündmustest ... ja suutis edasi minna. Ta on ellujääja, nagu ta kihlatu Luke armastab öelda.Ent kogu selle särava ja haavamatu fassaadi taga on teismeline, kes püüab teistele meeldida ja leida oma kohta elus, aga jääb oma traumaatilise kogemuse ja muredega üksi. Noor inimene, kes püüab olla selline, nagu temalt oodatakse. Noor naine, keda ei mõista mitte keegi peale ühe inimese. Jessica Knolli raamat räägib muu hulgas koolivägivallast ja sellest, kui raske on katkisi inimesi aidata. Kuidas kaob usaldus inimeste vastu? Kuidas taastada usaldust maailma vastu, kui oled noorena läbi elanud midagi nii vapustavat? Kirjanik annab mõista, kui tähtis on see, „kui keegi näeb sinus midagi sellist, mida sina ise ei näe, ega anna alla, kuni ka sa ise seda nägema hakkad".

Toote detailid

Mõõtmed 148x210
Lehekülgede arv 368
Teema Ilukirjandus; varia
Ilmumise aasta 2016
Kaane tüüp Kõva köide
ISBN 9789949573097
Autor Jessica Knoll

Kommentaarid

Stewartcrorm
23.07.2017
wh0cd701346 [url=http://buybaclofen.us.org/]baclofen 20 mg[/url] [url=http://metformin.us.org/]metformin hcl 1000[/url]
Stewartcrorm
26.06.2017
wh0cd701346 [url=http://arimidex365.us.com/]arimidex[/url]
buypzqu
07.12.2016
ff0HZG ssncujghfjny, [url=http://rrhgoohupxzc.com/]rrhgoohupxzc[/url], [link=http://bqkiozrfdpey.com/]bqkiozrfdpey[/link], http://jkaqccjjqpkp.com/
Sinu nimi:
Sinu e-mail:
Kommentaar:

Saada sõbrale

Sinu nimi:
Sinu e-mail:
Sõbra e-mail:

Ostukorv

Teie ostukorv on tühi.

Soovikorv

Teie soovikorv on tühi.