Programmi funktsionaalsuse täielik või lihtsustatud ja liidese tüübi saab valida jaotises "Halduse liides" rühmas "NSI ja haldus". Dokumendi ja aruande seaded Teine pluss on dokumendivormi paindlik kohandamine ilma programmeerija osavõtuta. Väga mugav mehhanism "Automaatsed müügisoodustused". Ja kõigi võimaluste uurimine aitab kasutusjuhendit. Selleks määratakse iseloomulik "Mitut tüüpi hinnad".

Kui Broneeri laovalikute veel ei ole kasutajakontot ja te soovite saada meie hulgikliendiks siis paluksime saata oma firma kontaktandmed e-mailile info a-rostok. Meie ettevõte osutab teenuseid sõiduautode- ja kaubikute varuosade otsingus ja soetamises.

How to Apply Matte Bronzing Powder with Vincent Ford - NARS

Meie autovaruosade poest saate leida kõik vajaliku oma autole. Pakume teile nii originaalvaruosasid kui ka B-kategooria osi teistelt tootjatelt.

Linna soliidseim Eesti talveauto laovalik – Opel Insignia

Oma poes müüme nii oma maaletoodud varuosad kui ka teiste ettevõtete toodud kaubad, kuna ise oleme kõigi Eestis olevate suuremate autovaruosade maaletoojate kliendiks.

Tänu meie suurele laovalikule üle 28 kaubanimetust kohapeal suudame rahuldada enamus varuosasoove kohapeal. Juhul kui meie laos ei leidu teile vajaminevat osa toimetame seda enda poodi paari tunniga. Meie tugevad äripartnerid üle Euroopa ja Venemaa on alati meile abiks haruldaste osade leidmises.

Kasutajate töö kontrollimiseks on rakendatud ka väga mugav mehhanism. Kõiki muudetud hindadega dokumente saab filtris hinnatüübi järgi kiiresti aruandes või ajakirjas näha. See võimaldab teil vajadusel kombineerida võimalust müügijuhi poolt käsitsi hinda korrigeerida töötajate töö jälgimise võimalusega. Näiteks erineva suurusega riiete müümisel saate luua ühe tootekaardi kõigile suurustele. Ja müügiks näiteks suurustele kuni 42 kaasa arvatud üks hind ja üle 42 suuruse - teine.

Nii et suudame leida ja pakkuda teile väga spetsiifilisi varuosi loetud päevaga. Omalt poolt püüame alati teha kõige soodsamad pakkumised oma klientidele.

1c kaubanduse juhtimine 11 põhiversioon

Varuosad saab kätte meie Tallinna kaupluses või saadame tellimuse teie poolt näidatud aadressile. Kutsume teid saada meie püsikliendiks! Püsiklientidele on meie kaubad ja teenused alati soodsamad!

Palun lugege püsikliendi eelistustest siit! Tooted ja teenused.

  • Parimad binaarsed valikud, millel on demonstratsioonikontod
  • Opi Bollingeri ribasid
  • Autovaruosade, varuosade jaemüük, veoauto, kaubikute varuosad Tallinnas - A-Rostok | Autovaruosad
  • Parimad Forexi maaklerid
  • Muua valikud